Kasia Tusk jest samotna

Nieżyczliwi wróżyli Kasi i jej wieloletniemu chłopakowi Kubie prędkie rozstanie po programie "Taniec z gwiazdami", w którym córka lidera PO zajęła 3 miejsce. Przez 3 miesiące pobytu Kasi w Warszawie pojawiło się mnóstwo plotek na temat jej rzekomego romansu z tancerzem Stefano Terrazzino. Tuskówna za każdym razem dementowała te pogłoski i przekonywała, że z Kubą układa jej się fantastycznie. Rzeczywiście program się skończył i Kasia wróciła grzecznie do Sopotu, w którym czekał na nią Kuba. Niestety zakochani nie mieli dużo czasu na to, by nacieszyć się sobą i nadrobić stracony czas. Kuba musiał wyjechać...

Agencja Wyborcza.pl fot. renata dąbrowska

Kasia - tu w objęciach Kuby - spędza wakacje samotnie, "Twojemu Imperium", powiedziała - dlaczego.

Dwa tygodnie temu, w ramach praktyk studenckich, wypłynął w czteromiesięczny rejs do Ameryki Południowej. Lada moment przypłynie do Ekwadoru. Wciąż jesteśmy parą tyle, że na odległość.

Kasia nie ma wątpliwości co do tego, że ich związek przetrwa tę kolejną rozłąkę.

Odliczam dni do powrotu Kuby. Na razie dobrze znoszę rozłąkę, bo mamy stały kontakt mailowy i telefoniczny.

Kasia nie rozstawała się z Kubą w trakcie programu "Taniec z gwiazdami". Przerwała w ten sposób niemiłą tradycję, którą zapoczątkowała Ola Kwaśniewska a kontynuowała Maria Wiktoria Wałęsa. Przypominamy, że Ola i Marysia zerwały ze swoimi wieloletnimi partnerami właśnie w trakcie popularnego programu. Kasia niby najmłodsza z całej trójki a jednak najdzielniej wytrzymała presję mediów i plotki o swoich rzekomych romansach.

Teraz Tuskówna będzie musiała zmierzyć się z przysłowiem, że marynarz w każdym porcie ma inną...

Więcej o: