Rafał Olbrychski - teraz robi w schabie

Gdzie tego 35-latka już nie było. Rafał Olbrychski najpierw poszedł w ślady ojca - Daniela i próbował swych sił w aktorstwie. Skutek był marny - "Słodko-gorzki to chyba najsłabszy film Pasikowskiego. Następnie Rafał założył grupę rockową "Reds". Skutek był marny. Po kilku latach przerwy pojawił się nagle w V edycji "Tańca z gwiazdami" . Skutek był marny. Teraz Rafał Olbrychski będzie gotował w TVN Style - czytamy w "Super Ekspressie". Tylko z jakim skutkiem?

Tym bardziej, że smaki Rafała Olbrychskiego nie wydają się zbyt oryginalne i ciekawe. Były "aktor, rockman i tancerz", jak zdradza w "Superaku", jest zafascynowany kuchnią polską. A że Polacy lubują się w schabowym - Rafał weźmie go na patelnię.

Ale przecież schab można przyrządzić na tysiąc różnych sposobów i oczywiście to zaprezentuję.

No to czekamy w napięciu. Mamy tylko nadzieję, że na deser Rafał Olbrychski nie zaserwuje nam odżywki dla dzieci, którą "przyrządzał", gdy zaczynał swoją przygodę z gotowaniem.

Jadałem też...odżywkę dla dzieci, którą wystarczyło zalać wodą. Choć nie była specjalnie smaczna, świetnie oszukiwała głód. Potem jednak doszedłem do wniosku, że takie życie nie ma sensu.

Zobaczymy, czy sens życia Rafał tym razem odnajdzie - prowadząc program kulinarny.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.