Marzenia się spełniają

Brzmi to trochę banalnie, ale w przypadku Agnieszki Włodarczyk tak rzeczywiście jest. Aktorka dzięki udziałowi w programie "Jak Oni śpiewają" spełniła swoje największe marzenie z dzieciństwa.

Włodarczyk, gdy miała 16 lat zgłosiła się na przesłuchania do Teatru Buffo. Przez eliminacje przeszła pomyślnie i zadebiutowała w musicalu Metro. Niestety Agnieszka, po pewnym czasie musiała zrezygnować z pracy w teatrze, ponieważ dalsze kontynuowanie kariery uniemożliwiała jej choroba. Wykryto u niej guzki na tarczycy i Włodarczyk musiała przejść poważną operację. Po opuszczeniu szpitala, do teatru i śpiewania już nie wróciła.

Propozycja udziału w "Jak Oni śpiewają" umożliwiła Agnieszce spełnienie swojego marzenia o profesjonalnym śpiewaniu. Aktorka w trakcie show zrobiła wielkie postępy i zdobyła serca telewidzów. Jak informuje "Fakt", Włodarczyk wystąpi już za tydzień na festiwalu "Top Trendy", a do końca roku nagra swą autorską płytę. Agnieszka widocznie nie posłuchała naszych rad i zamierza wydać płytę jak najszybciej. Mamy tylko nadzieję, że nie skończy jak Ala Janosz, która zawsze "chciała być sobą".

Więcej o: