Kacper Kozłowski to najmłodszy zawodnik Euro 2020. Nie jest jeszcze pełnoletni i ma piękną dziewczynę

Kacper Kozłowski to najmłodszy uczestnik trwających Euro 2020. Będzie sławny jak Robert Lewandowski?

Kacper Kozłowski zagrał w sobotnim meczu z Hiszpanią. Pojawił się na murawie w 55. minucie na pozycji pomocnika.

Zobacz wideo Sousa to mistrz drugich połówek

Kamil GlikEuro 2020. Kamil Glik dostaje pogróżki. Ujawnił treść obrzydliwej wiadomości

Kacper Kozłowski to najmłodszy zawodnik Euro 2020. Co wiemy o piłkarzu reprezentacji?

Kacper Kozłowski to piłkarz Pogoni Szczecin. W sobotnim meczu z Hiszpanią zagrał w roli pomocnika. Jest najmłodszym piłkarzem Euro 2020. Udzielając wywiadu dla PZPN przyznał, że ostatni występ w polskiej reprezentacji był spełnieniem jego marzeń z dzieciństwa.

To marzenie z dzieciństwa właśnie się spełniło. Myślę, że każdy młody zawodnik śni o tym, aby zagrać na takim turnieju.

Pytany, czy wejście na boisko było dla niego stresujące, pomocnik reprezentacji odpowiedział, że ta praca to dla niego prawdziwa przyjemność, nieważne, z kim się gra.

Miałem wejść na boisko i po prostu zrobić swoje. Grać tak, jak na treningach. A dla mnie to wyłącznie oznacza, że mam się bawić piłką i cieszyć grą.

Kacper został powołany przez trenera Sousę do reprezentacji w marcu tego roku i zadebiutował w meczu z Andorą. Piłkarz ma 177 cm wzrostu, pochodzi z Koszalina. Urodził się 16 października 2003 roku. Jego ojcem jest Mariusz Kozłowski, zawodnik Gwardii Koszalin, a mama to była zawodniczka judo, Izabela Kozłowska.

Kacper Kozłowski jest dość aktywny w sieci. Z jego profili na portalach społecznościowych dowiadujemy się, że ma dziewczynę. To Weronika, z którą w związku jest już od ponad roku. W styczniu para obchodziła pierwszą rocznicę.

Kochanie, dzisiaj mija nam roczek. Mam nadzieję, że jeszcze niejedną wspaniałą chwilę spędzimy razem. Kocham Cię najmocniej, słonko - pisał w styczniu 2021 roku.
 

Jan BednarekJan Bednarek ma problemy zdrowotne. Czy zagra w meczu ze Szwecją?

Kacper Kozłowskiemu i naszej reprezentacji życzymy powodzenia w meczu ze Szwecją.

Więcej o: