18-letnia córka Katarzyny Figury pozuje w bikini. "Mega kobieco". W pełni się zgadzamy!

Katarzyna Figura ma troje dzieci. Jednym z nich jest 18-letnia Koko, która ostatnio zaprezentowała fanom swoje wdzięki w bikini. W komentarzach rozpływali się nad idealną sylwetką dziewczyny.

Katarzyna Figura była w dwóch związkach małżeńskich, z których ma trójkę dzieci - syna Aleksandra, córkę Koko i najmłodszą, Kaszmir Amber. Jedna z nich aktywnie prowadzi swój kanał na Instagramie, na którym ostatnio pojawiło się zdjęcie w stroju kąpielowym.

Córka Katarzyny Figury zachwyca w bikini

Katarzyna Figura przez trzy lata była w związku małżeńskim z Janem Chmielewskim, z którym ma 33-letniego syna Aleksandra. Po rozwodzie w 1989 roku związała się na jakiś czas z Abelem Ferrarą, jednak ostatecznie to producent filmowy Kai Schoenhals skradł jej serce na tyle, że zdecydowała się na kolejne małżeństwo. Związek rozpadł się w atmosferze skandalu, bowiem Figura oskarżyła mężczyznę o wieloletnią przemoc domową.

Parę łączą jednak dwie córki, które obecnie wraz z mamą mieszkają w Gdyni. Pierwsza z nich - 18-letnia Koko, nie szczędzi obserwatorom zdjęć z osobistych momentów z życia. Na jej koncie na Instagramie nie brakuje ujęć ze znajomymi. Widać, że nastolatka ceni sobie także dobrą muzykę i lekturę, bowiem chętnie dzieli się swoimi wyborami, dodając zdjęcie ulubionych dzieł. 

 

Ostatnio pokazała zdjęcie z wakacji, na którym pozuje w dwuczęściowym stroju kąpielowym. Internautki nie mogą wyjść z zachwyty. Post zalała lawina komplementów.

Mega kobieco.
Idealne ciało. Zazdroszczę.
Ty masz perfekcyjną figurę - pisali zachwyceni fani.

Widzicie podobieństwo Koko do sławnej mamy? My tak!

Zobacz też: Doda pozuje z Figurą. "Co dwie seksbomby, to nie jedna". Internauci zgodni. "Królowe swoich pokoleń"

Poznaj również: Modne stroje kąpielowe na plażę w rozmiarze XS!

Zobacz wideo Kasia Tusk spędza czas z córką na molo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.