Anna Starmach spaceruje z córką po lesie i snuje refleksje nad życiem. Jagienka skupia na sobie całą uwagę

Anna Starmach skorzystała z pięknej pogody i wybrała się wraz z córką do lasu. Gwiazda opublikowała zdjęcie ze spaceru za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Anna Starmach pod koniec 2018 roku po raz pierwszy została mamą. Od tamtej pory regularnie zamieszcza zdjęcia na Instagramie w towarzystwie swojej córeczki. Od razu widać, że jurorka programów kulinarnych spełnia się w macierzyństwie, a Jagienka jest dla niej całym światem i daje jej mnóstwo radości. Najnowsze zdjęcie, które opublikowała gwiazda, tylko to potwierdza.

Zobacz wideo Czy Ewa Chodakowska i Anna Starmach czasami mają dosyć sławy?

Ania tuż po urodzeniu dziecka pochwaliła się radosną nowiną na Instagramie i opublikowała urocze zdjęcie rączki swojej pierwszej córki. Jagienka skradła serce mamie, która poświęca jej każdą wolną chwilę.

Anna Starmach spaceruje z córką

Gwiazda często publikuje zdjęcia z córeczką, jednak pilnie strzeże jej prywatności, bo jeszcze nigdy nie opublikowała twarzy córki. Ania dba o wizerunek córki i nie chce, by stała się osobą publiczną. Jednak niedawno zrobiła wyjątek, a za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała zdjęcie, na którym lepiej widać twarz Jagienki. Chociaż nie jest to zdjęcie z bliska, to wierni fani i tak zachwycili się ich widokiem. Jurorka "MasterChefa" wybrała się na leśną wędrówkę, a w nosidełku towarzyszyła jej Jagna. 

Nigdy wcześniej spacery po lesie nie sprawiały nam aż takiej frajdy! Dobrego dnia i dla was - napisała Anna na Instagramie.

Wielbiciele Ani z wielkim entuzjazmem zareagowali na zdjęcie, a na profilu gwiazdy pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Oj prawda, trochę smutne, że rzeczywiście najbardziej docenia się to, co się traci. Też cieszę się spacerem po lesie na nowo, miłego dnia.
Jak pięknie.
Najlepiej na świeżym powietrzu - czytamy w komentarzach.

Dopiero niedawno zniesiono zakaz wstępu do lasów i parków. Nic dziwnego, że jurorka skorzystała więc z okazji i wybrała na spacer na łonie natury. Ania przyznała, że dawno nic nie dało jej tak wielkiej radości. Okazuje się, że nie trzeba wiele do szczęścia.

Więcej o:
Komentarze (2)
Anna Starmach spaceruje z córką po lesie i snuje refleksje na temat życia. Fani nie kryją radości: Jak pięknie
Zaloguj się
  • j-a-ga

    0

    I wiecznie ten nieszczery uśmiech

  • jego_eminencja

    0

    jest slodka mimo ze obnaza dziasla jak pawian, jeszcze pare milimetrów dziasel i byloby nie do wytrzymania

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX