Matthew McConaughey poprowadził grę w bingo dla seniorów. Podopieczni domu spokojnej starości byli zachwyceni

Matthew McConaughey zaangażował się w pomoc seniorom. Aktor rozegrał z mieszkańcami domu spokojnej starości partyjkę bingo.

Dom spokojnej starości w Teksasie w Stanach Zjednoczonych przygotował dla swoich podopiecznych wyjątkową rozrywkę. Ze względu na wysokie ryzyko zakażenia koronawirusem rozgrywki bingo zostały przeprowadzone wirtualnie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że poprowadził je Matthew McConaughey. Obecność aktora wywołała mnóstwo radości wśród seniorów.

Matthew McConaughey zagrał w bingo z mieszkańcami domu spokojnej starości

Bingo to jedna z najpopularniejszych rozrywek w USA. To zajęcie szczególnie upodobali sobie seniorzy.  Władze domu spokojnej starości w Teksasie stanęły na wysokości zadania i w obliczu pandemii zorganizowały wirtualny turniej, którego gospodarzem był Matthew McConaughey. Aktorowi towarzyszyli  członkowie jego rodziny, którzy równie entuzjastycznie podeszli do rozgrywek. Gwiazdor bardzo zaangażował się w akcję i z niepohamowaną radością wykrzykiwał numery zwycięzców. 

Pracownicy placówki znaleźli świetny sposób, by zapewnić podopiecznym rozrywkę na najwyższym poziomie. Niestety odwiedziny zostały wstrzymane, więc trzeba było posłużyć się wirtualną rozrywką. Jak widać emocji nie brakowało. 

Seniorzy z Teksasu grają w bingoSeniorzy z Teksasu grają w bingo screen z twitter.com @ABC News

Jeśli los starszych i samotnych osób nie jest Wam obojętny, zachęcamy do wsparcia zbiórki Stowarzyszenia mali bracia Ubogich i Plotka. Możecie ufundować seniorom świąteczne zakupy, a to wszystko bez wychodzenia z domu. W tym roku seniorzy nie spotkają się na wielkanocnym śniadaniu, ale wciąż możemy sprawić, że na ich twarzach pojawi się uśmiech. 

Na stronie Stowarzyszenia mali bracia Ubogich możecie przeczytać więcej o samej akcji. Zachęcamy do włączenia się do akcji. Liczy się każda złotówka!

Szczegółowe informacje dotyczące akcji i działalności Stowarzyszenia znajdziecie TUTAJ.

Więcej o: