Małgorzata Kożuchowska w zielonych lokach. Spodziewacie się masakry? Fanom się podoba. "Ładnemu we wszystkim ładnie"

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się peruką, w której wygląda jak bohaterka kreskówki. W takiej wersji jej jeszcze nie widzieliśmy!

Małgorzata Kożuchowska wielokrotnie udowadniała, że nie boi się eksperymentować ze swoim wyglądem. Mogliśmy zobaczyć ją w różnych fryzurach. W komedii ''Killer'' Juliusza Machulskiego miała długie, rude włosy. W późniejszych latach dominował u niej blond, ale co chwila zmieniała rodzaj cięcia. Niedawno aktorka zaskoczyła wszystkich, gdy na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w zielonej peruce, a to wszystko w słusznej sprawie.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska opowiada, jak przygotowała się do roli w filmie

Małgorzata Kożuchowska w zielonych włosach

Małgorzata Kożuchowska jest aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje nowe zdjęcia. Dzięki temu pozostaje w stałym kontakcie z fanami, a przy okazji pokazuje codzienne życie. Niedawno aktorka dołączyła do akcji #instanocka, w której ludzie ze świata kultury czytają dzieciom bajki. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Małgosia na potrzeby internetowej produkcji pokazała się w różowych włosach. Nie trzeba było długo czekać na jej kolejną metamorfozę. Tym razem gwiazda pochwaliła się na Instagramie kolejną peruką. Opublikowała zdjęcie z burzą zielonych loków, czym rozśmieszyła swoich obserwatorów.

Straszna żaba. Kolejny poniedziałek w domowej kwarantannie! Nawet jeśli nie jest Ci do śmiechu spójrz na to zdjęcie i uśmiechnij się - napisała pod zdjęciem.
 

Odmieniony wizerunek Małgosi przypadł do gustu jej obserwatorom. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Bardzo twarzowo, to chyba Twój naturalny kolor.
Uroczo. Pięknemu we wszystkim pięknie.
Pani Malgosiu, jak się na Panią patrzy, to serce rośnie i to domowe przymusowe wiezienie nie takie straszne - czytamy w komentarzach.

Wielbiciele Małgorzaty docenili fakt, że mimo przebywania w domu nie próżnuje i zaangażowała się w akcję #instanocka. Aktorka co chwila nakłada kolorowe peruki, by jak najpełniej przedstawić postać, w którą się wciela. Trzeba przyznać, że fantazji jej nie brakuje. Tym razem mogliśmy ją podziwiać w roli żaby. Ciekawe, co przygotuje dla nas następnym razem.

KK