Angelika Mucha pokazała odważne zdjęcia na Instagramie. Fani: Wyślij do Biebera, to może odpisze

Angelika Mucha, znana jako Little Monster 96, opublikowała na swoim Instagramie efekty najnowszej sesji zdjęciowej. To bez wątpienia najodważniejsze zdjęcia, jakie do tej pory pojawiły się na jej profilu. Spójrzcie sami.

Angelika Mucha swoją przygodę z internetem zaczęła na YouTubie, gdzie publikowała modowe, a także urodowe filmy, dzięki którym w krótkim czasie zdobyła popularność i sympatię nastolatków. Równie dużym zainteresowaniem cieszy się jej Instagram, na którym zgromadziła 1,6 miliona obserwujących. Niedawno opublikowała zdjęcia, które wywołały olbrzymie zainteresowanie fanów. 

Zobacz wideo Angelika Mucha o Agencie

Angelika Mucha pokazała seksowne zdjęcia

Angelika jest aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje na nich treści. Tym razem  pokazała nieco więcej ciała, niż dotychczas, czym zaskarbiła sobie sympatię fanów. Blogerka opublikowała seksowne zdjęcia w bieliźnie. Ma na sobie skąpe majtki i czarny, krótki top, który odsłonił jej umięśniony i wysportowany brzuch. Angelika zdecydowała się na delikatny, dziewczęcy makijaż, a szczególną uwagę przykuwa również burza rudych loków. Wielbiciele zasypali ją pozytywnymi komentarzami i nie kryli zachwytu. 

Chyba najlepsze Twoje zdjęcia, jakie tu wrzuciłaś
Nie poznałam. Pięknie Ci w takich włoskach - napisali wierni fani.

Angelika od wielu lat obecna jest w świecie mediów i właściwie dorastała na naszych oczach. Mogliśmy śledzić jej przemianę z nieśmiałej nastolatki w pewną siebie, seksowną kobietę. Trzeba przyznać, że jej najnowsze zdjęcia robią wrażenie. 

Little Monster jest wielką fanką Justina Biebera, o czym wielokrotnie wspominała w trakcie wywiadów. Nic dziwnego, że wśród licznych komentarzy pojawił się również ten dotyczący piosenkarza. Jeden z fanów blogerki napisał żartobliwie, żeby przesłała swoje odważne zdjęcia do swojego idola.

Wyślij do Biebera, to może odpisze - możemy przeczytać.

Angelika MuchaAngelika Mucha screen z instagram.com/littlemooonster96

Myślicie, że Mucha posłucha swojego obserwatora i wyśle zdjęcia Justinowi? :)

KK

Więcej o: