Refleksyjny wpis Joanny Brodzik. ''Samotne trwanie przy swoim będzie się wydawać zbyt trudne''. A gdzie jest Paweł Wilczak?

Joanna Brodzik przebywa obecnie w domu i ma sporo czasu na przemyślenia, którymi chętnie dzieli się ze swoimi wielbicielami. Niedawno na Instagramie zamieściła wpis dotyczący samotności.

Joanna Brodzik dostosowała się do rządowych zaleceń i przebywa obecnie w domowym zaciszu. Za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała obszerny wpis, w którym opisała, jak radzić sobie w czasach zarazy.

Zobacz wideo Gwiazdy o koronawirusie

Joanna Brodzik opublikowała wpis o samotności

Joanna Brodzik zachęciła swoich fanów do refleksji nad obecną sytuacją. Zauważyła, że odizolowanie od rodziny i znajomych, a także spędzanie czasu w samotności nie służą zdrowiu psychicznemu. W obliczu narastającego zagrożenia posłużyła się cytatem z książki "Z odwagą w nieznane" autorstwa Brené Brown.

Na pewno będą chwile, gdy samotne trwanie przy swoim będzie się wydawać zbyt trudne i zbyt przerażające, gdy zwątpimy w to, że jesteśmy w stanie jakoś uporać się z niepewnością. Ktoś gdzieś powie: 'Nie rób tego. Ktoś taki jak Ty nie poradzi sobie na bezdrożach'. Wtedy jednak trzeba sięgać w głąb własnego nieskrępowanego serca i samemu sobie przypomnieć: To ja jestem bezdrożem" - zacytowała fragment książki. 
 

Profesor Brené Brown zasłynęła jako badaczka wrażliwości, a obszar jej zainteresowań skupia się w dużej mierze na analizie kontaktów międzyludzkich i zdolność współodczuwania. Joana Brodzik najwyraźniej uznała, że fragmenty książki idealnie odzwierciedlają obecną sytuację na świecie. Gwiazda dodała również, że w tych niepewnych czasach powinniśmy się wzajemnie wspierać i dodawać sobie wzajemnie otuchy.

W obliczu sytuacji, która nas wszystkich dotyczy, jakże aktualnym staje się cytat "To ty jesteś bezdrożem". Jesteśmy w momencie, gdzie brak refleksji jest niemożliwy. Jest niebezpieczny. Odwaga w przejściu tego trudnego i nieprzewidywalnego czasu to wielkie wyzwanie. Skupienie na życzliwości, odpowiedzialności i wzajemnym wsparciu wydaje się teraz najistotniejsze... - dodała na koniec.

Od pewnego czasu mówi się o problemach w związku Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka. Sami zainteresowani konsekwentnie milczą i do tej pory nie komentowali doniesień na temat rzekomego kryzysu. Jakiś czas temu Wilczak był widziany z  Marią Sobocińską, co tylko podsyciło krążące plotki. Czy fragmenty dotyczące samotności, które opublikowała Joanna Brodzik, mają być nawiązaniem do ich relacji? Oceńcie sami.

KK