Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli ślub! Tego samego dnia ochrzcili swoją córkę. Przy okazji zdradzili jej imię

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak po raz drugi stanęli na ślubnym kobiercu. Tym razem zakochani powiedzieli sobie "tak" w kościele.

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak zaczęli spotykać się w 2016 roku. Już rok później wzięli ślub cywilny. Dwa lata później zdecydowali się na sakrament małżeństwa. Ceremonia ślubna miała miejsce 14 września. Szczęśliwi nowożeńcy pochwalili się zdjęciami z uroczystości w mediach społecznościowych.

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak po drugim ślubie

Para aktorów na długo zapamięta dzisiejszy dzień. To właśnie 14 września powiedzieli sobie "tak" przed Bogiem. To jednak nie wszystko. Dziś chrzest miała także ich córka.

Dzisiaj, w obecności rodziny, przyjaciół i najbliższych złożyliśmy przysięgę małżeńską i ochrzciliśmy naszą jedyną córkę - napisał dumny tata i mąż na Instagramie.

Sylwia Juszczak zdradziła nieco więcej. W relacji na jej profilu na Instagramie pojawiły się fotki z przygotowań oraz z sali weselnej. Przy okazji zdradziła też, że córka pary ma na imię Konstancja. Mikołaj Krawczyk z kolei pochwalił się nagraniem ze składania przysięgi małżeńskiej.

Zakochanym życzymy dużo szczęścia i miłości na nowej drodze życia!

Więcej o: