Marta Linkiewicz będzie walczyć w klatce. Na ringu zmierzy się z Esmeraldą Godlewską? Wiele na to wskazuje

Marta Linkiewicz już wkrótce stanie do walki w Fame MMA. Możliwe, że jej pierwszą rywalką będzie Esmeralda Godlewska. Zapowiada się więc nietypowe widowisko.

Marta Linkiewicz zasłynęła w mediach wyznaniem, które w jednej chwili obiegło polski internet. Przypomnijmy w skrócie, że nastolatka pochwaliła się na Snapchacie, że wraz z koleżanką uprawiała seks z raperami grupy Rae Sremmurd. Zdarzenie miało miejsce już ponad trzy lata temu, a Linkiewicz w tym czasie udało się zyskać niebywałą, a dla wielu może i niezrozumiałą popularność. Sama określa się mianem patoinlfuencerki, gdyż w sieci pokazuje naprawdę wszystko. Od alkoholu, narkotyków po nagość. Marta kocha być w centrum zainteresowania, przez co praktykuje dość kontrowersyjne zachowania. Ta dziewczyna nie ma skrupułów.

Zobacz wideo

Teraz okazuje się, że Marta planuje "rozwijać" swoją karierę na zupełnie innej płaszczyźnie. Już wkrótce zawalczy w klatce, a dokładniej na gali Fame MMA 3. Dodajmy przede wszystkim, że jest to gala, podczas której po raz trzeci już zmierzą się ze sobą znani influencerzy, youtuberzy i celebryci. 

Marta Linkiewicz będzie walczyć w MMA. Rywalką Esmeralda Godlewska? 

Marta tą informacją pochwaliła się na Instagramie, gdzie opublikowała zdjęcie z Wojtkiem Golą z Fame MMA, którego z pewnością dobrze kojarzycie z programu "Warsaw Shore". 

30 marca wskakuje do klatki - napisała Linkiewicz pod zdjęciem. 

I tutaj nasuwa się pytanie, kto będzie więc pierwszym rywalem Linkiewicz? Wiele wskazuje na to, że w tej roli zobaczymy Esmeraldę Godlewską. Dlaczego? Otóż, początkowo we wpisie Marty na Instagramie widniało oznaczenie profilu celebrytki, które jednak szybko Linkiewicz postanowiła usunąć.

Marta LinkiewiczMarta Linkiewicz Instagram/@linkimaster

Innym dowodem na fakt, że to właśnie Esmeralda może powalczyć z Martą jest film, który niedawno Godlewska zamieściła na InstaStory. Ten również szybko zniknął z sieci, lecz mogliśmy w nim usłyszeć:

Zapowiada się walka Fame MMA z moim udziałem, więc...

Myślicie, że rzeczywiście Marta Linkiewicz stanie do walki z Esmeraldą Godlewską? Z pewnością znajdą się osoby, które już mocno liczą na ten pojedynek. 

Dodajmy, że gala Fame MMA 3 odbędzie się 30 marca o godzinie 20.00 w łódzkiej Atlas Arenie. Cena biletu na to wydarzenie wynosi 50 złotych.

Komu będziecie kibicować?

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.