Dawid "DEV" Błach nie żyje. Znany youtuber zmarł nagle w wieku 31 lat

Dawid Błach, youtuber znany jako "DEV", nie żyje. Ta przygnębiająca informacja została już potwierdzona przez innego twórcę internetowego.

Tysiące fanów jest obecnie pogrążonych w smutku - znany youtuber Dawid "DEV" Błach odszedł w wieku 31 lat. Opuścił tym samym bliskich, żonę oraz syna. Twórca specjalizował się w tematyce piłkarskiej. Według nieoficjalnych informacji zmarł nagle.

Zobacz wideo Werner wspomina ostatnie chwile z ojcem

Dawid "DEV" Błach nie żyje. "Ciężko napisać coś więcej"

Z powodu śmierci twórcy internetowego nastąpiło ogromne poruszenie właśnie w przestrzeni youtubowej. Jego ostatni post w sieci jest licznie komentowany przez fanów i innych twórców. "Spoczywaj w pokoju przyjacielu" - możemy przeczytać. Druzgocącą wieść potwierdził Korneliusz "N3jxiom" Rzeźwiecki, który zna "DEVa" od lat. "W piątek straciliśmy naszego przyjaciela. Odszedł Dawid 'Dev' Błach. W takiej sytuacji ciężko napisać coś więcej. Łączymy się w bólu z żoną, synem oraz resztą rodziny. Oni najlepiej wiedzą, jak kochającym i po prostu dobrym człowiekiem był Dawid i jak wielka jest to strata dla nas wszystkich" - napisał na X. Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami Przeglądu Sportowego Onet, u Błacha miało dojść do nagłego zatrzymania krążenia podczas gry na boisku Branicach. 

DEV - czym dokładnie się zajmował?

Wspomniany twórca prężnie rozwijał się w sieci. Działał głównie na YouTubie, Twitchu oraz Instagramie. Na pierwszej z wymienionych platform zdobył ponad pół miliona subskrybentów. Uwielbiał tematykę gamingowo-piłkarską. Nagrywał przede wszystkim materiały związane z piłkarskimi grami komputerowymi. Ostatni film na jego kanale został opublikowany osiem dni temu. Nie brakuje pod nim komentarzy przygnębionych fanów, którzy dowiedzieli się już o odejściu idola. "31 lat... Wydawałoby się, że całe życie przed nim... Dziękuje za wszystko DEV...", "Jakie to smutne, że człowiek (młody, bo bodajże 31/32 lata) i taka okropność go spotyka. Człowiek, którego oglądałem już prawie dziesięć lat temu, nagle umiera. Miesiąc temu wrzucał film, w którym pełen nadziei na przyszłość miał plan odbudować się na YouTube, ale życie miało inne plany…", "Myślę, że nie zdawał sobie sprawy, jak bardzo stworzył nam dzieciństwo przed tym ekranem, dziękujemy", "Do ostatniej chwili będę się łudził, że to nie chodzi o ciebie, choć najlepiej gdyby nie chodziło o nikogo, ale jeśli... Przyznam, że nie byłem jakimś twoim widzem i obejrzałem mało filmów na kanale, ale całą Ekipę Fantasy śledzę od wielu lat" - czytamy pod filmem. Zdjęcia youtubera z jego materiałów znajdziecie w naszej galerii. 

DEV nie żyjeDEV nie żyje https://www.youtube.com/watch?v=QFmjDj0vtrM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.