Friz ujawnił prawdę o traktowaniu współpracowników. "Tak, zabraniam"

Friz to jeden z topowych twórców na polskim YouTube. Na swoim kanale ma ponad pięć milionów subskrypcji, ale jest także założycielem popularnego projektu Genzie. W najnowszym filmie wyznał prawdę dotyczącą współpracowników.

Friz, czyli tak naprawdę Karol Wiśniewski, to czołowy twórca w polskim internecie. O pierwsze miejsce w liczbie subskrybentów na YouTube dla kanału pojedynczej osoby (niemuzycznego) cały czas "bije się" z Blowkiem. Wśród swoich projektów ma także niezwykle popularny kanał Genzie. W filmie "Friz vs 100 hejterów" postanowił wyznać prawdę o współpracownikach. 

Zobacz wideo Faustyna z Genzie była porównywana do Hannah Montany. "Była moją idolką"

Friz nie pozwala mówić pracownikom o kwestiach politycznych 

Od lat Karol Wiśniewski należy do największych twórców, którzy na YouTube cały czas wzbudzają emocje i zainteresowanie. Na kanale zebrał już ponad pięć milionów subskrybentów, a liczba cały czas rośnie. Influencer stworzył "Twoje pięć minut", w którym w ramach eliminacji wybierał osoby, które nadają się do projektu Genzie - grupy influencerów, którzy tworzą treści dla młodzieży. Dzięki temu w internecie zaistnieli, m.in. Hania, Faustyna czy Bartek. YoTuber dodał odcinek "Friz vs 100 hejterów" i odpowiedział  zaproszonym osobom na ich pytania. Jedna z dziewczyn postanowił poruszyć temat zakazu wypowiadania się. "Hania jakiś czas temu wypowiedziała się publicznie, że nie wypowiada się w kwestiach ważnych społecznie, ekonomicznie, ze względu na to, że boi się utraty współprac (...) być może to ty im zabraniasz wypowiadania się w takich bardziej kontrowersyjnych kwestiach, również ważnych społecznie. Czy to tak wygląda? Zabraniasz im tego wypowiadania się i dlaczego?" - zapytała.

Tak, zabraniam. My nie znamy się na polityce, my mamy dostarczać widzom rozrywkę, nie polaryzować społeczeństwa przede wszystkim jakimiś politycznymi kwestiami, w związku z tym jeżeli, np. są wybory, to mówimy, że warto iść na wybory i to zawsze robimy, ale nigdy nikt z nas nie powie, jakby w jakim kierunku powinien kto iść, bo to jest decyzja już indywidualna. My się na tym nie znamy, my się znamy na robieniu rozrywki i to jest dla nas najważniejsze, żeby dawać dobrą energię.

- powiedział bez wahania Friz. W tym odcinku miał za zadanie odpowiadać zgodnie z prawdą najpierw na bardziej prozaiczne, później na coraz trudniejsze pytania. Jeśli ktoś wyczuł, że YouTuber może kłamać, musiał zjeść garść robaków, ostry sos czy nawet surowe jajko. Sprawę oceniała widownia i jeśli influencer odpowiedział potencjalnie zgodnie z prawdą, kara przechodziła na hejtera. W przypadku tego pytania oceniono, że Friz mówił prawdę. 

Friz jest z Wersow od lat. Też należała do ekipy. Teraz mają dziecko 

Wiśniewski rozpoczął karierę od występowania ze swoją byłą dziewczyną, Kingą, która była lubiana przez jego widzów. Później para się rozstała. Weronika Sowa na początku nie chciała związać się z Frizem, gdyż uważała, że jest zbyt dziecinny. Po czasie zmieniła zdanie na jego temat. Związali się ze sobą w 2018 roku. Wersow również należała do projektu "Ekipa" i dzięki temu nadal jest jedną z największych polskich influencerek. Para zaręczyła się w 2021 roku, a w zeszłym roku powitali na świecie swoją córkę, Maję. 

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA