Na co Fabijański przeznaczy zyski z Fame MMA? "Im mniej mówię..." [PLOTEK EXCLUSIVE]

Sebastian Fabijański już 9 grudnia ponownie zawalczy w klatce Fame MMA. Na co tym razem przeznaczy wynagrodzenie? Od dłuższego czasu ma jasno określony cel.

Sebastian Fabijański od dłuższego czasu jest na językach internautów. Wcześniej wiele mówiło się o tym, jak rozwija się aktorsko. Po rozstaniu z Maffashion w mediach wybuchłą prawdziwa afera, w której wzięła udział między innymi Rafalala. Choć naruszyło to nieco jego wizerunek, to z uwagi na spore zainteresowanie mediów został zaangażowany do Fame MMA, gdzie zarabia całkiem spore pieniądze. Wiemy, na co je przeznacza. 

Zobacz wideo Fabijański mówi o zarobkach z Fame MMA. Na to je przeznacza

Sebastian Fabijański znów zawalczy w klatce. Na to przeznaczy wynagrodzenie

Sebastian Fabijański już wcześniej stoczył dwie walki na Fame MMA. Zmierzył się z raperami Wacłem Osieckim i Filipem Marciniakiem, jednak te pojedynki zakończyły się porażką, choć na jego koncie oczywiście pojawiło się całkiem spore wynagrodzenie. Już 9 grudnia będzie miał okazję po raz kolejnych spróbować sił, tym razem z Sylwestrem Wardęgą. W rozmowie z Plotkiem zdradził, na co wyda pieniądze.

Niejednokrotnie mówiłem, że za pieniądze z Fame MMA buduje i wykańczam dom. Moją inną motywacją jest to, że 9 grudnia chciałbym szybko zakończyć walkę - zdradził Sebastian Fabijański w rozmowie z Plotkiem.

Sebastian Fabijański mówi o relacji z synem. Zmienił pewną rzecz

Jeszcze nie tak dawno temu Sebastian Fabijański ochoczo opowiadał o prywatnym życiu. Mogliśmy między innymi usłyszeć o tym, jak odnosił się do afer czy też wypowiadał się na temat przeciwników. Tym razem ma jednak zamiar po prostu jak najszybciej zakończyć walkę. Zrezygnował z komentowania prywatnego życia, ponieważ jak twierdzi nie służy mu to. Przy okazji nawiązał do relacji z synem. - Też jest to związane z moim życiem prywatnym, między innymi relacją z synem. Nie chciałbym dokładnie mówić, o co chodzi, bo na przestrzeni ostatnich lat za dużo gadałem o życiu prywatnym i teraz też trochę się wycofuję. Uważam, że to mi nie służy i to nie jest dla mnie - taka silna ekspozycja instagramowa czy medialna. Im mniej mówię, tym mniej dla mnie - dodał. Zdjęcia Sebastiana Fabijańskiego znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Sebastian Fabijański podczas Speed GamesSebastian Fabijański podczas Speed Games kapif

Sebastian Fabijański podczas premiery filmu 'Apokawixa'Sebastian Fabijański podczas premiery filmu 'Apokawixa' kapif

Więcej o:
Copyright © Agora SA