Sylwester Wardęga wraca do klatki Fame MMA. "Warto próbować"

Sylwester Wardęga ma na koncie dwie przegrane walki w Fame MMA. Teraz po przerwie stanie do trzeciego pojedynku, co niektórych zaskoczyło. Gala odbędzie się 9 grudnia 2023 roku w Łodzi.

Sylwester Wardęga wstrząsnął polskim internetem, ujawniając wiele sekretów znanych twórców za pomocą filmu Pandora Gate, o którym wciąż głośno. Drugą część materiału na temat haniebnych czynów, których mieli dopuścić się youtuberzy, nagrał Konopskyy. Wskutek informacji ujawnionych w pierwszym filmie, federacja Fame MMA zakończyła współpracę z dotychczasowym włodarzem Michałem "Boxdelem" Baronem oraz trzema zawodnikami - Marcinem Dubielem, Danielem Pawlakiem oraz Agatą Fąk. Pierwszym ogłoszonym uczestnikiem najbliższej gali federacji został twórca pierwszego filmu Pandora Gate. Co więcej wiadomo o pojedynku założyciela Watahy?

Zobacz wideo Markowska o Pandora Gate. Wspomina o prostytucji

Sylwester Wardęga ponownie zawalczy w Fame MMA: REBORN. "Warto próbować"

Youtuber ma za sobą dwie przegrane walki. Pierwszą stoczył z Kacprem Błońskim, zaś drugą z Danielem "Dannym" Ferrerim. Twórca Watahy po pojedynkach zaczął prowadzić konferencje federacji oraz programy przed galą w studiu. Wiele osób myślało, że Wardęga nie wróci już do oktagonu. Tymczasem otrzymał walkę wieczoru. Póki co nie jest znany jego przeciwnik. - Wiem, że nie zawalczę za dobrze, ale warto próbować - podsumował youtuber na InstaStories. Ponadto napisał w komentarzu pod postem organizacji na Instagramie przypuszczalny wynik najbliższego pojedynku. "No nic, idziemy po 0:3! A może 0:4? A może 2:2?" - oznajmił. 

Sylwester WardęgaSylwester Wardęga Sylwester Wardęga wraca do Fame MMA, https://www.youtube.com/watch?v=Vzvow8FGYoU

Sylwester Wardęga o dowodach w związku z Marcinem Dubielem

Twórca filmu Pandora Gate, w którym między innymi Stuart B. oraz Marcin Dubiel zostali przedstawieni w złym świetle, uważa, że drugi z wymienionych miał świadomość o relacji swojego kolegi z nieletnią fanką. Opowiedział o tym w jednym z filmów. - Marcin był w pełni świadomy wieku dziewczyny. Mimo wszystko zapytał, czy czternastolatka leci na Stuarta, który miał wtedy 23 lata. Niestety okazuje się, że Marcin nie zachowywał się fair w stosunku do dziewczyny, a pytania zadawał w konkretnym celu. Marcin z premedytacją wypytywał dziewczynę o swojego 23-letniego przyjaciela, a następnie, uwaga, wysyłał Stuartowi fragmenty ich rozmów. A potem Stuart miał pretekst do szantaży emocjonalnych na 14-letniej dziewczynie, która musiała się mu tłumaczyć - wyznał Wardęga. Więcej o tym pisaliśmy tutaj. Po zdjęcia dotyczące artykułu zapraszamy do galerii.

Sylwester WardęgaSylwester Wardęga Sylwester Wardęga wraca do FAME MMA, https://www.youtube.com/watch?v=Vzvow8FGYoU

Więcej o:
Copyright © Agora SA