Wersow trafiła na SOR. Pokazała zdjęcie. "Płaczę z bólu"

Wersow porzeliła się z fanami na Instagramie dramatyczną wiadomością. Influencerka wylądowała na SOR-ze. W mediach społecznościowych wyjaśniła, co się stało.

Wersow w niedzielę świętowała premierę swojego najnowszego singla. Tym razem zaśpiewała w duecie z ukochanym - Frizem. Jednak influencerka nie mogła świętować tego wydarzenia. Jeszcze tego samego dnia na swoim kanale na Instagramie poinformowała, że nie czuje się najlepiej. Następnie podzieliła się z fanami zdjęciem ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Wiemy już, co się stało.

Zobacz wideo Wersow zdradziła, jak wygląda codzienne życie z Frizem. Wiemy, kto u nich zmywa naczynia

Wersow zaniemogła w dniu premiery piosenki. "Nie mogę się ruszyć z łóżka"

Wersow, jak przystało na influencerkę, jest aktywna niemal cały czas na swoich profilach w mediach społecznościowych. Na Instagramie prowadzi też kanał, dzięki któremu jest w stałym kontakcie z obserwatorami. To właśnie za jego pomocą w piątkowy wieczór poinformowała fanów, że źle się czuje. "Dojechało mnie coś, nie mogę ruszyć się z łóżka" - napisała, dodając do tego zdjęcie z łóżka z okładem na czole. Dwa dni później sytuacja wcale się nie poprawiła. 

Dziękuję, że pytacie, u mnie wciąż bez zmian. Kręgosłup mnie boli do takiego stopnia, że momentami płaczę z bólu, czekam na lekarza. Fizjo nic nie zdziałał niestety - napisała

Ze względu na pogarszający się stan zdrowia influencerka przyznała, że musiała odwołać część ze swoich planów. Zapewniła jednak fanów, że niezależnie od tego, mogą spodziewać się premiery najnowszego singla "Taka sama". "Musiałam odwołać dwa nagrania, przez co może nie być w przyszłym tygodniu filmu. Dzisiaj premiera piosenki bez zmian" - oznajmiła. 

Wersow trafiła na SOR. "Już wiem, co mi dolega"

Influencerka nie pozostawiła jednak swoich fanów bez wyjaśnień i w dalszych wiadomościach poinformowała, że musiała pojechać na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Dodała też zdjęcie z lecznicy. "To ja wczoraj po premierze na SOR-ze. Już wiem, co mi dolega, to najważniejsze. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, jak tylko wrócę do zdrowia, to uwierzcie mi, że przygotuję coś grubego w zamian za moją mniejszą aktywność" - poinformowała. W poniedziałek Wersow wróciła już do pracy na instagramowym profilu, pokazując m.in. paczki od sponsorów czy promując singiel. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA