Wersow pokazała twarz córki. Fani zachwyceni. "Piękna jak jej mama"

Wersow niedawno urodziła Maję. Razem z Frizem zaczęli nowy etap - rodzicielstwo. W najnowszym filmie na YouTube influencerka pokazała twarz córki.

Wersow została mamą Mai - wie o tym cały polski internet. Razem z Frizem nie kryją podekscytowania nową rolą i wspaniałą przygodą, która właśnie się rozpoczęła. Jeszcze niedawno śledziliśmy przygotowania Weroniki Sowy i Karola Wiśniewskiego do powitania córki - rodzice pokazywali kulisy urządzania pokoju maleństwa. Teraz już wiemy, jak wygląda ich pociecha. Wersow pokazała twarz Mai na swoim kanale.

Zobacz wideo Andziaks i Luka o ciąży Wersow

Wersow prezentuje twarz Mai. "Najcudowniejszy widok, gdy widzisz własne dziecko"

Świeżo upieczona mama z dumą zaprezentowała twarz pociechy. Rodzice Mai nie kryją wzruszenia tym, jaka ona zdrowa i urodziwa. Podobnie fani w komentarzach - oni także są zachwyceni. "Aż łzy same lecą. Gratulacje! Piękna jest!", "Zrobiliście dla Mai tak wiele. Jak będzie duża i zobaczy ten filmik, to się wzruszy", "Piękna jak jej mama", "I to jest pamiątka, do której cała Polska, cała Ekipa, wszyscy my i pewnie mała Majka będziemy wracać. Jeszcze raz wszystkiego dobrego dla was, zdrowia! Ryczę znów, oglądając!" - komentują obserwatorzy Wersow. Więcej kadrów z wideo influencerki znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Maja - córka Wersow i FrizaMaja - córka Wersow i Friza https://www.youtube.com/watch?v=wRerWGQUV3c

Do kogo podobna jest córka Wersow i Friza?

W najnowszym filmiku influencerki nie brakuje dialogów między rodzicami. Wersow uważa, że Maja jest podobna do Friza. Rodzice zachwycają się córką, która ich zdaniem ma piękne rzęsy i dużo włosów jak na noworodka. Widać, że Wersow po porodzie przebywała w luksusowych warunkach. W pokoju, w którym odpoczywała z Mają, miała łóżko, dużą kanapę i trochę wolnej przestrzeni. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.