Wersow jest w ciąży. Pokazała ciążowy brzuch

Wersow ogłosiła w najnowszym filmiku na YouTube, że jest w ciąży. Obserwatorzy od dawna snuli teorię na temat jej stanu.

Na TikToku już od dłuższego czasu krążyły teorie na temat Wersow i Friza. Wiele osób mówiło, że młoda influencerka prawdopodobnie jest w ciąży, ponieważ teraz skrzętnie zasłania brzuch, a wcześniej chętniej go eksponowała w odważnych stylizacjach. Plotki okazały się prawdą, a 26-latka ogłosiła na YouTube, że jest w ciąży. Filmik z pewnością na długo zapadnie w pamięć fanom instagramerki. 

Polecamy: Tak zmieniała się Wersow na przestrzeni lat. To naprawdę ona? Jak dwie różne osoby [DUŻO ZDJĘĆ]

Wersow jest w ciąży. Pokazała na YouTube ciążowe krągłości

Wersow 18 lutego 2023 roku o godzinie 18:00 udostępniła filmik, który zatytułowała: "Ten jeden moment". Okazuje się, że opublikowała go z powodu ciąży. Gwiazda internetu zaśpiewała na nagraniu piosenkę i w ten artystyczny sposób influencerka podzieliła się radosną nowiną z obserwatorami.

Obiecuję, że pokażę ci, co piękne. Złapiesz mnie za rękę. Ten pierwszy raz z tobą staje mój świat i tak. A ty pokażesz mi co piękne. Puste w miejscu serce. I pierwszy raz wypełni je ktoś aż tak - śpiewa przejmująco Wersow.
 

Fani nie kryli szczęścia z powodu radosnej wiadomości, którą opublikowała Wersow. W komentarzach złożyli serdeczne gratulacje.

Powiem szczerze, że tak przepięknego ogłoszenia o ciąży nie widziałam. Wzruszyłam się fest. Moje gratulacje dla was! - napisała fanka.
Ale to jest cudowne dowiedzieć się, że twoi idole z dzieciństwa zakładają właśnie swoje rodziny. Gratulacje dla was - podkreśliła internautka.

Redakcja Plotka dołącza się do gratulacji i życzy Wersow szczęśliwego rozwiązania.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.