Książę Andrzej wystąpi bez ubrań w filmie Netfliksa? Aktor zdradził szczegóły nietypowej sceny

Słynny wywiad z księciem Andrzejem zostanie zamieniony w film. Produkcja Netfliksa o nazwie "Mocny temat" będzie zawierała nietypowe sceny. Aktor, który wciela się w główną rolę, przyznał, że jedna będzie bez ubrań.

Już w kwietniu na Netfliksie pojawi się premiera długo wyczekiwanego filmu. "Mocny temat" to produkcja, która opowiada historię księcia Andrzeja. Warto podkreślić, że fabuła skupi się wokół powiązań brata króla Karola IIIJeffreyem Epsteinem. Oparty na faktach format został wyreżyserowany przez Philipa Martina. W filmie występuje Gillian Anderson jako dziennikarka, która przed laty przeprowadziła wywiad z księciem oraz Rufus Sewell, który wcielił się w główną postać. Dokument pokaże szczegóły przyjaźni Andrzeja ze skazanym przestępcą seksualnym.

Zobacz wideo Tak mieszkają William i Kate. Spójrzcie na tę posiadłość!

Książę Andrzej wystąpi bez ubrań? Mocne sceny w dokumentalnym filmie pt. "Mocny temat"

Widzowie Netfliksa już wkrótce będą mogli zobaczyć historię znajomości księcia Andrzeja z Jeffreyem Epsteinem. W 2019 roku odbył się wywiad, w którym brat Karola opowiedział dziennikarce Emily Maitlis o relacjach łączących go z przestępcą. Głośna rozmowa będzie wątkiem przewodnim produkcji. W rolę księcia Andrzeja wcielił się Rufus Sewell. Aktor przyznał, że w formacie nie zabraknie nietypowych scen. W trakcie jednej z nich wystąpił... bez ubrań. - Nie żebym się wstydził swojego tyłka. Pokazuję go, kiedy tylko nadarzy się okazja! Ale ten zadek został specjalnie przygotowany - mówił Sewell w jednym z wywiadów. Dodał, że scena odgrywa się w łazience, tuż po tym, jak książę ogląda własny wywiad i ma wrażenie, że rozmowa wypadła na jego korzyść. Rzeczywistość jest jednak inna. - Odsuwa się, czując, że mógłby po prostu włączyć to w tle, jak na przykład prognozę pogody. Dla niego jest to pocieszający dźwięk jego zwycięstwa - mówił aktor w wywiadzie. Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

 

Jedna z ofiar Jeffreya Epsteina była szantażowana. "Regularnie grozili"

Jeffrey Epstein skrzywdził wiele kobiet. Niektóre z nich zdecydowały się na opowiedzenie swoich doświadczeń. Jedną z nich była Sarah Ransome, która niedawno została zaproszona ponadto do "Good Morning Britain", gdzie po raz kolejny wspomniała o przestępstwach z wyspy. Co ciekawe, w 2016 roku musiała wycofać swe zeznania przeciwko działalności Epsteina. Podkreśliła, że była szantażowana. - Gdy byłam w pobliżu Epsteina, Ghislaine Maxwell, ale też inni, regularnie grozili, że jeśli kiedykolwiek komuś o tym powiem, to ja i moja rodzina gorzko tego pożałujemy - podkreśliła Ransome. Ponownie nawiązała w programie do taśm, które często nagrywano. - Te nagrania istnieją - dodała kobieta. ZOBACZ TEŻ: Książę Andrzej z uśmiechem na mszy żałobnej w Windsorze. Triumfował pod nieobecność brata? "Skandal"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.