Córka Madonny w bardzo odważnej sesji zdjęciowej. Szpagat w skąpym stroju to nie wszystko

W sieci właśnie ukazała się najnowsza kampania reklamowa z udziałem Lourdes Leon. Córka Madonny zaprezentowała się w odważnych strojach i pozach.

Madonna doczekała się szóstki dzieci. Biologiczna córka piosenkarki, Lourdes Leon, pojawiła się na okładce "Vanity Fair", mając zaledwie dwa lata. Media informowały o tym, że życie w blasku fleszy bardzo jej przeszkadza. Sugerowano, że Lourdes Leon usunie się w cień. Doniesienia nie były jednak prawdziwe. Obecnie córka Madonny podbija świat modelingu. Jakiś czas temu została twarzą kampanii perfum Stelli McCartney, wzięła udział w pokazie Marca Jacobsa, a teraz wystąpiła w kolejnym projekcie. 

Zobacz wideo Katarzyna Figura o imionach córek. Oryginalne!

Córka Madonny jest muzą projektanta. "Stworzyła niesamowity rodzaj sztuki"

Córka Madonny wystąpiła ostatnio w kampanii reklamowej marki projektanta Davida Komy. Do sieci trafiło dwanaście zdjęć Lourdes Leon w odważnych stylizacjach. Celebrytka zaprezentowała się m.in. w prześwitującej sukience, która pokazała jej ciało. Na jednym z kadrów córka piosenkarki zrobiła szpagat w bardzo skąpym stroju. Projektant David Koma był zachwycony efektem kampanii reklamowej. "Naprawdę stworzyła niesamowity rodzaj sztuki" - powiedział dla "Women's Wear Daily" i nazwał Lourdes Leon "swoją muzą". Nie wszyscy podzielili entuzjazm projektanta. Kampania reklamowa zebrała różne opinie. "Nie rozumiem tego", "Dziwna sesja", "Kiedy nie masz nic do zaoferowania światu, rozbierasz się" - pisali. Pojawiły się także komentarze od internautów, którym spodobała się sesja. "Wow", "Przepiękne zdjęcia", "Uwielbiam ten koncept" - pisali. A co wy sądzicie o sesji córki Madonny? Dajcie znać w sondzie na dole strony.

Córka Madonny o wychowaniu. Tak traktowała ją piosenkarka

W jednym z wywiadów Lourdes Leon opowiedziała o tym, jaką mamą jest Madonna. Ich wspólne zdjęcie znajdziecie w galerii na górze strony. Piosenkarka wychowywała swoje pociechy tak, aby znały wartość pieniędzy. "Moja mama widziała dzieciaki innych, sławnych ludzi i stwierdziła: "Moje dzieci takie nie będą". Poza tym, wydaję mi się, że kiedy rodzice płacą ci za rzeczy, to daje im to pole do wywoływania na ciebie nacisku. (...) Moja mama ma obsesję na punkcie kontroli i kontrolowała mnie całe życie. Musiałam się od niej uniezależnić, jak tylko skończyłam liceum" - wyjawiła w wywiadzie dla magazynu "Interview". ZOBACZ TEŻ: Tłumy na koncercie Madonny w Rio de Janeiro. Padł rekord. Wystąpiła przed 1,6-milionową publiką

 
Co sądzicie o nowych zdjęciach córki Madonny?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.