Kourtney Kardashian obchodziła urodziny. Jej mąż pokazał przed światem kadr z toalety. Przesadził?

Kourtney Kardashian miała powody do świętowania - obchodziła 45. urodziny. Z tej okazji jej mąż, Travis Barker, zaszalał ze zdjęciami, które opublikował na Instagramie. Niektóre z nich były mocno kontrowersyjne.

Jeśli myśleliście, że Kardashianki pokazały w internecie już wszystko, to jesteście w błędzie. I o ile pozornie wszystko rozpoczęło się od erotycznego nagrania Kim Kardashian, szalejącej z Rayem J, Kardashianki od lat starają się coraz bardziej przesuwać tę granicę. Choć oczywiście nie zapominajmy, że jeszcze przed słynnym wideo Kim cała rodzina była zamożna, a ich ojciec był jednym z najbardziej cenionych prawników w kraju, w dodatku Kim była najlepszą przyjaciółką superpopularnej w latach dwutysięcznych Paris Hilton. Wracając jednak do tematu przesuwania granic, to zdaje się, że kolejna z nich została naruszona.

Zobacz wideo Kim Kardashian wsiada do busa i jedzie na Met Galę

Kourtney Kardashian świętuje 45. urodziny. Travis Barker zszokował media społecznościowe

Wszystko za sprawą 45. urodzin Kourtney Kardashian. Travis Barker, mąż celebrytki, opublikował z tej okazji w mediach społecznościowych serię przeróżnych zdjęć przedstawiających Kourtney. Nie byłoby w tym nic dziwnego, że zawsze odpicowana Kardashianka znajduje się na nich w dość niecodziennym anturażu - bez makijażu, śpiąca, rozwiązująca krzyżówki czy pokazująca język. Jedno zdjęcie jednak szczególnie zwraca uwagę, a mowa tu o fotografii, na której widać Kourtney siedzącą na sedesie. I nie ma tu mowy o dziecięcej zabawie i podśmiechiwaniu się z siadania na nim. Żona Travisa wygląda, jakby... naprawdę załatwiała potrzebę. Cóż, jak widać Kardashianów nie trzyma się zasada "co zdarzyło się w domu, zostaje w domu". A wręcz przeciwnie. Więcej zdjęć Kourtney Kardashian znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

 

Kourtney Kardashian urodziła. Razem z Travisem Barkerem powitała na świecie syna

Choć Kourtney Kardashian i Travis Barker zachowują się często, jakby przeżywali swoją pierwszą, nastoletnią miłość, poznali się będąc już w średnim wieku. Mają też za sobą zakończenie długoletnich związków i dzieci z poprzednimi partnerami na koncie. Para szybko zalegalizowała swój związek, jednak długo starała się o wspólnego potomka. W końcu to się udało. Pod koniec czerwca ubiegłego roku, na jednym z koncertów muzyka, jego ukochana pokazała się w obcisłym kombinezonie, podkreślającym brzuch i z wielkim banerem, na którym widniał napis "Travis, jestem w ciąży!". W listopadzie na świat przyszedł syn pary. 

Wyszło zabawnie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.