Tiktokerka wydała 23 tysiące na tureckie zęby. Teraz żałuje decyzji? "Źli i dobrzy lekarze są wszędzie"

Australijska tiktokerka Vanessa Knight zrobiła sobie tureckie zęby. Wrażeniami z zabiegu podzieliła się z fanami na TikToku i zdradziła, czy było warto.

Wycieczki do Turcji w celu poprawiania urody są ostatnio bardzo popularne wśród influencerów. Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów są tzw. tureckie zęby. Ma on tyle samo zwolenników, co przeciwników. Drastyczna procedura polega na spiłowaniu naturalnych zębów w 70 proc. ich powierzchni i nałożeniu na nie porcelanowych licówek. W ten sposób w zaledwie kilka godzin można zafundować sobie śnieżnobiały uśmiech prosto z Hollywood. Właśnie takie marzenie miała australijska tiktokerka Vanessa Knight, która nie lubiła swoich zębów, bo uważała, że są za żółte. Kobieta poddała się już kilku zabiegom "poprawiającym" urodę, m.in. operacji nosa, czy powiększaniu pupy, ale to zęby były jednym z jej największych kompleksów, więc postanowiła się z nim rozprawić. Na TikToku wyjawiła, czy żałuje podjętej decyzji.

Zobacz wideo Byłe uczestniczki Top Model chcą mieć razem dziecko w Polsce, a znany TikToker zdradza, czemu już nie zostanie inżynierem

Australijska tiktokerka poleciała do Turcji po uśmiech prosto z Hollywood. Czy było warto?

Vanessa Knight ma już na TikToku prawie pięć milionów polubień, więc zebrała wokół siebie wierne grono fanów, z którymi chętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia. Na jednym z ostatnich filmików pokazała się z nowymi zębami, które zafundowała sobie w Turcji. Była tak podekscytowana nowym śnieżnobiałym uśmiechem, że w pierwszych nagraniu pokazała się jeszcze ze znieczuloną i spuchniętą twarzą, aby zaprezentować efekt zabiegu. Lekarze usunęli też zęby mądrości Vanessy, więc trudno się dziwić, że była cała obolała. Obserwatorzy tiktokerki zapytali, jak wyglądał ten proces, więc na kolejnym filmiku Vanessa pokazała, w jakim stopniu spiłowano jej naturalne zęby. Podkreśliła, że ludzie mogą się dziwić, dlaczego zdecydowała się na taki zabieg, bo według większości jej zęby wyglądają na ładne i zdrowe. Zdradziła, że wbrew pozorom ma bardzo wiele zaleczonych ubytków, a kolor jej zębów jest nieatrakcyjnie żółty. Przyznała też, że miała już robione licówki kompozytowe, ale były niepraktyczne, bo bardzo szybko się kruszyły. Z efektu zabiegu "tureckich zębów" jest zachwycona i cieszy się, że wreszcie spełniła to marzenie. Zobacz efekt przed i po w galerii na górze strony.

Teraz kocham mój uśmiech. Uwielbiam kształt i kolor moich zębów. Jestem taka podekscytowana - napisała na TikToku.

Tiktokerka zrobiła "tureckie zęby" i oberwała w komentarzach. Odniosła się do krytyki fanów

Fani tiktokerki bardzo sceptycznie podeszli do jej decyzji. W komentarzach przewijały się opinie, że jej naturalne zęby są ładne i nie potrzebują żadnych ulepszeń. Jeden z obserwatorów przytoczył przewijające się przez media historie nieudanych zabiegów w Turcji, które robione są na szybko i byle jak. W konsekwencji pacjenci przez kolejne lata borykają się z poważnymi problemami. Vanessa podkreśliła, że jej decyzja była bardzo dokładnie przemyślana i nie kierowała się nagłym impulsem. Tiktokerka dodała, że nieudane zabiegi zdarzają się wszędzie, a do mediów rzadko przebijają się pozytywne historie, bo duże większe emocje i zainteresowanie budzą makabryczne opowieści.

Nie wierzcie we wszystko, co przeczytacie na temat zabiegów w Turcji. Źli i dobrzy lekarze są wszędzie. Zanim zdecydowałam się na zabieg, zebrałam wszystkie informacje i moja decyzja była przemyślana i dojrzała. Inaczej nie ingerowałabym w moje ciało - napisała na TokToku.

Vanessa wydała na zabieg 23 tys. złotych. Wyznała, że nie żałuje swojej decyzji. Tiktokerka dopiero teraz jest zadowolona ze swojego uśmiechu. Wcześniej nie czuła się pewnie i unikała pokazywania zębów, a to znacząco wpływało na jakość jej życia. Zabieg w Turcji pomógł  jej uporać się z kompleksami. Jak wam się podoba nowy uśmiech Vanessy? Więcej zdjęć sprzed i po zabiegu znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.