"Love Island". Oliwia Knapek zaskoczyła metamorfozą. Ma nowy uśmiech i niebieskie włosy

Oliwia Knapek z drugiej edycji "Love Island" nie przypomina siebie. Uczestniczka przeszła spektakularną metamorfozę. Zmieniła nie tylko kolor włosów, ale i uzębienie. Zobaczcie, jak się teraz prezentuje.

Obecnie widzowie "Love Island" mogą śledzić losy bohaterów siódmej edycji programu. Najwierniejsi fani nie zapomnieli jednak o poprzednich uczestnikach. Oliwię Knapek mieliśmy okazję poznać w drugiej edycji randkowego show. Kobieta była kojarzona z naturalnym lookiem i burzą jasnych włosów. Po tym wizerunku nie pozostało już ani śladu. Uczestniczka przeszła metamorfozę. Zmieniła fryzurę i zaszalała z kolorem. Fani pieją z zachwytu.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o "Love Island", "Love never lies" i Mai Bohosiewicz

'Love Island'. Agata i Wojtek"Love Island". Agata i Wojtek przeprowadzili intymną rozmowę. Mina mu zrzedła

"Love Island". Oliwia Knapek zmieniła wizerunek. Wybrała odważny kolor 

Oliwia Knapek z "Love Island" aktywnie działa w mediach społecznościowych i na bieżąco stara się informować fanów o nowinkach z życia. Ostatnio wybrała się do fryzjera. Na Instagramie właśnie podzieliła się relacją prosto z salonu fryzjerskiego. To na co się zdecydowała, mocno ich zaskoczyło. Kobieta nieco skróciła włosy, ale przede wszystkim pozbyła się wieloletniego platynowego blondu. Nie postawiła na brąz czy inny często wybierany kolor, a na coś nieco bardziej ekstrawaganckiego. Wybrała intensywny niebieski odcień. Trzeba przyznać, że całkiem nieźle się w nim prezentuje.

Yes! I’m blue - napisała Oliwia na Instagramie.
 

Pod opublikowanym postem pojawiły się liczne komentarze. Fani nie dowierzali, a jednocześnie byli zachwyceni przemianą uczestniczki. Posypały się same komplementy.

Zaskoczyłaś! Takiej zmiany to chyba nikt się nie spodziewał. Ale fajnie, pasuje ci niebieski.
Ładnemu we wszystkim ładnie.
Przepięknie wyglądasz! Do twarzy ci w tym kolorze.
Wow! Do odważnych świat należy - czytamy w komentarzach.

'Love Island'. Oliwia Knapek już tak nie wygląda'Love Island'. Oliwia Knapek już tak nie wygląda fot. Instagram/@knapekoliwia

'Love Island'. Kinga nie radzi sobie z rozłąką z dzieckiem"Love Island". Kinga ma małą córkę. Nie radzi sobie z rozłąką. "Jest mi ciężko"

To jednak nie wszystkie zmiany, na jakie się zdecydowała. Oliwia postanowiła zainwestować w urodę i jakiś czas temu sprawiła sobie nowy nieziemsko biały uśmiech.

'Love Island'. Oliwia Knapek już tak nie wygląda'Love Island'. Oliwia Knapek już tak nie wygląda fot. Instagram/@knapekoliwia

Z kolei w 2021 roku Knapek przeszła operację biustu. Przebieg zabiegu skrupulatnie relacjonowała na Instagramie.

Jak wam się podoba była uczestniczka"Love Island" po wszystkich metamorfozach? Więcej zdjęci Oliwii znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: