Maja Hyży myśli o operacjach plastycznych. "Biust jest kilka pięter niżej" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Maja Hyży przyznała, że myśli o skorzystaniu z zabiegów medycyny estetycznej. Jest kilka partii ciała, z których nie jest w pełni zadowolona. Zaznacza jednak, że nie jest to jej priorytet.

Maja Hyży to znana piosenkarka, która spełnia się w roli matki. Rodzicielka ma ich czworo. Z Grzegorzem Hyżym doczekała się synów-bliźniaków Wiktora i Aleksandra. Z partnerem Konradem Kozakiem dwóch córek - Antoniny i Zofii. Najmłodsza ma zaledwie siedem miesięcy. Choć piosenkarka prezentuje świetną formę, okazuje się, że myśli o operacjach plastycznych. W rozmowie z Plotkiem wyznała, co konkretnie chciałaby poprawić w wyglądzie.

Zobacz wideo Maja Hyży lubi swoje ciało, choć planuje operacje: Biust jest kilka pięter niżej

Maja Hyży planuje operacje plastyczne. Nie jest jednak to jej priorytet

Wiktor Krajewski zapytał artystkę, czy planuje w najbliższej przyszłości zabiegi medycyny estetycznej lub operacje plastyczne. Hyży wyznała, że gdzieś z tyłu głowy myśli o kilku zmianach, aby poczuć się lepiej ze sobą po ciążach. Jednak nie jest to jej priorytet. Na razie wystarcza jej bielizna modelująca.

Jestem mamą karmiącą i tutaj nie ma co ukrywać. Moje ciało bardzo się zmieniło po czwórce dzieci, po trzech porodach (...). Czasami myślę, jakby to było, gdybym ten brzuch troszeczkę podrasowała. (...) To samo z biustem. Po czwórce dzieci biust jest o kilka pięter niżej. Ale nie jest to moim priorytetem. Są takie gorsety i takie gacie, które mogę podciągnąć pod same pachy, które robią cuda.

Artystka została także zapytana, czy lubi swoje ciało.

Wiesz co, lubię to ciało, ale to też pewnie jest zasługa tego, że mam partnera, który akceptuje moje ciało. Ja mu się naprawdę podobam. Ale to też chodzi o to, żebym ja sama ze sobą czuła się dobrze.

Chcesz wiedzieć, czy Maja Hyży planuje zdążyć z operacjami plastycznymi do ślubu? Obejrzyj pełen wywiad z artystką w materiale u góry strony.

Więcej o:
Copyright © Agora SA