Ewel0na przed operacjami. Nie miała nici w twarzy, foxy eye czy powiększonych ust. Zupełnie inne rysy [ZDJĘCIA]

Pamiętacie jeszcze, jak Ewelina "Ewel0na" Kubiak z "Warsaw Shore" wyglądała przed operacjami plastycznymi? Na starych zdjęciach aż trudno ją rozpoznać.

Ewel0na z "Warsaw Shore" z naturalnym wyglądem pożegnała się lata temu. Celebrytka już po pierwszych występach w show MTV zaczęła eksperymentować z medycyną estetyczną, a każdy kolejny etap jej metamorfozy był szeroko komentowany w mediach. Ewel0na przyznała w przeszłości, że robiła sobie m.in. liftingujące nici PDO, foxy eye, korektę nosa, liposukcję, wstrzykiwała kwas w podbródek i policzki oraz oczywiście powiększała usta. Przypominamy, jak wyglądała, kiedy dopiero co pojawiła się w polskim show-biznesie.

Zobacz wideo Gwiazdy, które powiększyły sobie usta. U niektórych zmiana jest widoczna na pierwszy rzut oka

Izabela Janachowska, Katarzyna Skrzynecka, Piotr GąsowskiJanachowska o Skrzyneckiej i Gąsowskim. Tak oceniła działania Miszczaka

Ewel0na na zdjęciach sprzed operacji. Kiedyś wyglądała jak inna osoba

Twarz Ewel0ny na przestrzeni lat zmieniała się niemal nie do poznania. Gwiazda "Warsaw Shore" ma dziś całkowicie inne rysy twarzy i sylwetkę. Zabiegi, na które się zdecydowała, sprawiły, że porównując jej najnowsze zdjęcia do tych z przeszłości, wygląda jak inna osoba. Więcej zdjęć Ewel0ny znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu.

Ewelina 'Ewelona' Kubiak, Paweł CattaneoEwelina 'Ewelona' Kubiak, Paweł Cattaneo fot. East News

Uczestniczka "Warsaw Shore" nie ukrywa, że powiększyła sobie również biust. Niedługo po operacji zdradziła na Instagramie, jak czuła się po zabiegu. Choć płakała z bólu, to ani trochę nie żałowała tej decyzji. 

Nie będę ściemniać. Ból był najgorszy przez pierwsze cztery dni. Płakałam i zadawałam sobie pytanie, po co mi to było. Dziś czuję, że gdybym stanęła raz jeszcze przed tym wyborem, dałabym pokroić się jeszcze raz - napisała wówczas.
 

Wielokrotnie pokazywała się również tuż po zabiegach, nie szczędząc fanom drastycznych szczegółów i pozowała np. z bliznami, czy opuchlizną. W mediach społecznościowych nie brakuje negatywnych opinii na temat nowego wyglądu Ewel0ny. Pamiętajmy jednak, że każdy ma prawo do decydowania o własnym ciele.

Aleksandra KwaśniewskaKwaśniewska straciła bliską osobę. Pisze o depresji i nawiązuje do Meghan Markle

Zobacz też: Ewelina z "Warsaw Shore" zapewnia, że stworzy małpce stado. Tak odpiera krytykę za zakup egzotycznego zwierzęcia

Więcej o: