Księżna Diana po operacji nosa, Marilyn Monroe z powiększonymi ustami. Znana lekarka pobawiła się wizerunkiem ikon

Obie znane, obie uwielbiane. Księżna Diana i Marilyn Monroe do dziś uznawane są za ikony stylu, kobiecości i wdzięku. Mimo sławy nigdy nie przesadziły z upiększaniem i nie zrujnowały swojego wizerunku. "Lekarka w wielkim mieście" postanowiła jednak sprawdzić, jak panie wyglądałyby po pewnych medycznych przeróbkach.

Mimo że od śmierci - zarówno - Marilyn Monroe (zm. 5 sierpnia 1962 roku), jak i księżnej Diany (zm. 31 sierpnia 1997 roku), minęło sporo czasu, panie do dziś uznawane są za wzór kobiecości, stylu i wszystkiego, czym powinny wyróżniać się przedstawicielki płci pięknej. Historię tych ikon zna prawdopodobnie każdy, dlatego też wiele osób z pewnością wie, że nie przepadały za majstrowaniem przy swojej twarzy. Anna Adamczyk, znana w sieci jako "lekarka w wielkim mieście", postanowiła jednak sprawdzić, jak Marilyn i Diana prezentowałyby się jako stałe klientki salonów medycyny estetycznej.

Zobacz wideo 5 nieznanych faktów z życia księżnej Diany

Księżna Diana po operacji nosa, Marilyn Monroe z powiększonymi ustami

Wspomniana wyżej Anna Adamczyk to lek. dent. oraz członkini Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej. "Lekarka w wielkim mieście" pokazuje w sieci, jak zmieniają się kobiece usta po zabiegach powiększających. Takie treści mocno interesują internautów, nie dziwi więc, że kobietę śledzi na Instagramie niespełna 65 tys. użytkowników aplikacji. Adamczyk tym razem postanowiła nieco pobawić się wizerunkiem znanych na całym świecie ikon. Księżnej Dianie wyprostowała nos oraz powiększyła usta. Jak widać na załączonym poniżej obrazku, internauci wolą Spencer w naturalnej wersji.

księżna Dianaksiężna Diana screen IG @lekarka_w_wielkim_miescie

Lekarka podobnie postąpiła w przypadku Marilyn Monroe, której dodatkowo zmniejszyła nos oraz zarysowała bardziej żuchwę. Choć aktorka w obu wersjach wygląda znakomicie, internauci wybrali opcję "piękna bez obróbek".

Marilyn MonroeMarilyn Monroe screen IG @lekarka_w_wielkim_miescie

W galerii zobaczycie przeróbki jeszcze trzech innych gwiazd. Jedną z nich jest Audrey Hepburn, która z powiększonymi ustami wygląda nieco komicznie. Pamiętajcie, naturalność jest w cenie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.