Magdalena Górska była gwiazdą polskich seriali. Nagle zniknęła. Co dziś robi?

Magdalena Górska zagrała w najbardziej znanych polskich produkcjach. Była ulubienicą reżyserów i widzów, jednak nagle zrobiło się o niej nieco ciszej. Co dziś robi?

Magdalena Górska ma na koncie imponującą filmografię. Mogliśmy oglądać ją na szklanych ekranie w serialach, takich jak "Klan", "Pensjonat pod Różą", "M jak miłość", "Magda M." czy "Plebania". Za role w filmach "Testosteron" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" pokochali ją widzowie. W pewnym momencie jej kariera zwolniła tempo, a aktorka skupiła się na życiu rodzinnym. Co dziś u niej słychać?

Zobacz wideo Najsłynniejsze ekranowe wpadki

Edyta PazuraEdyta Pazura pokazała fragment domu i przestronny taras. W kuchni piękne kafle

Magdalena Górską była gwiazdą polskich seriali. Co dziś robi?

Już jako mała dziewczynka wiedziała, kim chce zostać, kiedy dorośnie. Gdy miała zaledwie 12 lat zadebiutowała na deskach teatru w sztuce "Bankructwo małego Jacka". Jej wybór był oczywisty - Górska ukończyła Wydział Aktorski Akademii Teatralnej w Warszawie. Widzowie poznali się na jej talencie w serialu "Klan", w którym wcieliła się w rolę Sandry Stec.

Magdalena Górska ma dzisiaj 41 lat i wychowuje dwie córki - Ninę i Helenkę. Gra w teatrze od zawsze była jej bliska i to właśnie tam spełniała się przez ostatnie lata. Współpracowała z warszawskimi teatrami Ateneum, Capitol, Komedia i Współczesnym. Rok temu wróciła również na plan serialu "Pierwsza miłość". Górska odkryła w sobie kolejną pasję. Wydała książkę pt. "Aliaszka", która jest zbiorem siedmiu opowiadań dla dzieci. Jak czytamy na stronie wydawnictwa Sto Stron:

"Aliaszka" to lalka-symbol, który pomaga najmłodszym przezwyciężyć chwilowe trudności, odnaleźć w sobie odwagę i z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek w za wysokich butach. Spójrzcie na stopy. Auć, boli

Jak dziś wygląda Magdalena Górska?

Magdalena Górska jest aktywną użytkowniczką Instagrama. Najczęściej dzieli się z fanami nowościami zawodowymi, ale czasem pozwoli sobie na udostępnienie bardziej prywatnych ujęć z mężem i dziećmi.

 

Ostatnio aktorka wzięła udział w konferencji prasowej VII edycji ogólnopolskiej kampanii "BohaterON - włącz historię". Pozowała na ściance w letniej, czerwonej sukience z lekko bufiastymi rękawami. Postawiła na delikatny makijaż i prostą fryzurę. Czy tylko nam się wydaje, że wygląda niemal tak samo, jak przed laty?

Michał Czernecki, Magdalena GórskaMichał Czernecki, Magdalena Górska AKPA

Które role Magdaleny Górskiej najbardziej zapadły wam w pamięci?

Więcej o: