"Lista Plotka". Mrs. Lillyy zdradza, kogo chciałaby zobaczyć na golasa. Wspomina też o największej dramie

W ostatnim odcinku "Listy Plotka", Mrs. Lillyy zdobyła się na szczere wyznania. Wiadomo, w jakich facetach gustuje.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Mrs. Lillyy, a właściwie Paulina Stojanowska to znana polska tiktokerka i influencerka, która na co dzień dzieli się z fanami treściami lifestylowymi i crossuje się z innymi twórcami. W najnowszym odcinku cotygodniowego formatu "Listy Plotka" odpowiedziała na zaskakujące pytania.

Karolina Pisarek, Ewa Wojtasik i Tomasz LubertPisarek pokazała zbyt wiele na weselu. Wojtasik też zaliczyła wpadkę ślubną

"Lista Plotka". Mrs. Lillyy o swojej największej dramie 

Mrs. Lillyy należy do grona twórców, którzy stronią od publicznych afer, jednak ma na koncie jedną dramę internetową. Sytuacja miała miejsce kiedy pokłóciła się z ówczesnym partnerem. Dzień wcześniej w jednym z wywiadów żartobliwie przyznała, że ceni go za to, że wszędzie ją wozi i płaci. Później sprostowała, że uwielbia jego osobowość, jednak ten fragment został wycięty, a wywiad szybko obiegł media. Wtedy internauci określili ją materialistką.

To było straszne. Obudziłam się rano, a tam milion powiadomień. Okazało się, że dzień wcześniej ktoś zadał mi pytanie "co najbardziej cenie w swoim facecie" i ja wtedy odpowiedziałam w żartach, że doceniam to, że wozi mnie wszędzie i płaci za mnie. [...] Przeczytałam najgorsze rzeczy o sobie - opowiadała Mrs. Lillyy
Zobacz wideo Kogo Mrs. Lillyy chciałaby zobaczyć na golasa? [Lista Plotka]

Cały wywiad obejrzycie w powyższym materiale wideo.

"Lista Plotka". Kogo Mrs. Lillyy chciałaby zobaczyć nago?

Paulina Stojanowska została zapytana o osoby, których najbardziej nie chciałaby zobaczyć nago, jednak przez pomyłkę wymieniła mężczyzn, których mogłaby zobaczyć w takiej odsłonie. Wśród szczęśliwej trójki znalazł się Zac Efron, pewien niemiecki tiktoker, jakim okazał się być Jacob Rott. W zestawieniu pojawił się także aktor wcielający się w rolę Christian Grey, czyli Jamie Dornan.

Piotr Charaziński"Lista Plotka". Piotr Charaziński zdradził, czego się boi. Nie chodzi o pająki

Więcej o: