"Lista Plotka". Julia Szponer dostaje od mężczyzn propozycje. Opowiedziała o najdziwniejszych

W ostatnim odcinku "Listy Plotka" Julia Szponer zmierzyła się z najdziwniejszymi pytaniami. Padły ciekawe wyznania.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W najnowszym odcinku "Listy Plotka" wystąpiła Julia Szponer. Influencerka zdobyła popularność dzięki aktywności w mediach społecznościowych, szczególnie na TikToku. Teraz w naszym cotygodniowym formacie odpowiedziała na wylosowane pytania.

Zobacz wideo "Lista Plotka". Julia Szponer chodzi do wróżki

Bruce Willis,Vin DieselWillis kiedyś cieszył się bujną czupryną. Nie tylko on. Johnson miał ciemne loki

"Lista Plotka". Jakie DM'y dostaje Julia Szponer?

Julia Szponer wyznała, że często dostaje wiadomości od mężczyzn, w których oferują jej wspólne spotkania w zamian za wyjścia na zakupy do ekskluzywnych butików. Oprócz tego wielokrotnie była pytana o wysłanie zdjęć stóp, co uważa za najdziwniejszą prośbę. W jej skrzynce nie brakuje także dick picków.

Piszą: "Wyślij zdjęcie stópek". I to za pieniądze. Dla mnie to jest wyjątkowo dziwne - powiedziała Julia Szponer o DM'ach, jakie dostaje.

"Lista Plotka". Julia Szponer zaliczyła wpadkę matematyczną w programie

Julia Szponer została zapytana o największe trudy edukacyjne. Jeśli chodzi o język polski, zawsze miała problem ze zrozumieniem starych lektur szkolnych, a najgorzej wspomina "Dziady". Zawsze czytała zaledwie dwie strony książek, bo szybko się nudziła. Wygląda na to, że matematyka okazała się jej największą piętą Achillesa, a konkretniej logarytmy, których do dziś nie potrafi liczyć. 

'Lista Plotka' Szalina Malina"Lista Plotka". Szalina Malina została wywieziona przez znajomych do lasu

Na dzień dzisiejszy totalnie nie potrafię liczyć "lagorytmów".

Julia Szponer wyznała, że do niedawna wydawała dużo pieniędzy na wizyty u wróżki. Pierwszym razem udała się do niej dla żartu, jednak przepowiednie się sprawdziły i postanowiła co jakiś czas sprawdzać, co przewidują dla niej karty. Więcej usłyszycie w naszym wideo na górze tekstu. 

Więcej o: