"Love Island". Widzowie już wskazali swojego faworyta. "Ty to musisz wygrać"

Wszystko wskazuje na to, że fani "Love Island" mają już swojego faworyta. Kto nim jest i za co go tak polubili?

Więcej aktualnych informacji przeczytasz na stronie Gazeta.pl 

Atmosfera w hiszpańskiej willi robi się coraz bardziej gorąca. Widzowie z zapartym tchem śledzą losy grupy singli, która przyjechała na "Wyspę miłości", aby odnaleźć swoją drugą połówkę. Okazuje się, że już po pierwszym tygodniu fani show wytypowali osobę, która zasługuje na zwycięstwo. Co ciekawe na początku mało kto dawał mu szanse. Ostatni odcinek dodatkowo utwierdził wszystkich, że to właśnie on powinien dojść do wielkiego finału.

Zobacz wideo "Love Island". Pokazaliśmy Adrianowi stare zdjęcia Oli przed zabiegami. "Jeżeli to nie byłby mój kompleks, to bym zostawiła"

"Love Island. Wyspa miłości". Fani show nie mają wątpliwości, kto powinien wygrać piątą edycję

Zdecydowanym faworytem piątej edycji "Love Island" jest Łukasz. Początkowo miało, kto wierzył, że na "Wyspie miłości" uda mu się odnaleźć wymarzoną partnerkę. Sytuacja szybko jednak uległa zmianie, ponieważ jego serce skradła Patrycja. Ich relacja jest najlepiej ocenianą przez fanów formatu. W mediach społecznościowych nie brakuje miłych słów skierowanych w ich stronę.

Bardzo pasują do siebie. Łukasz ma dobre serce. Kibicuje im.
Najlepsza para i bardzo pasują do siebie.

To jednak nie koniec zachwytów. Pod postami na Facebooku i Instagramie można odnaleźć mnóstwo komentarzy, które wychwalają samego Łukasza. Zdaniem wielu internautów, to właśnie on jest najlepszym uczestnikiem piątej edycji, a ostatni odcinek, w którym zaprezentował swoje "umiejętności taneczne", tylko utwierdził ich w tym przekonaniu. Fani uwielbiają go przede wszystkim za ogromne poczucie humoru. 

Wszystkie występy były fajne, ale Łukasz powalił wszystkich tym freestylem. Zdecydowanie najlepszy występ, aż się popłakałam, ze śmiechu.
Łukasz to jest gigant, oglądam ten program już tylko dla niego.
Łukasz tę edycję wyrywa.  Uwielbiam tego gościa! Zwariowany, prawdziwy wulkan energii. 
Łukasz faworyt, ty to musisz wygrać - napisali widzowie.
 

"Love Island. Wyspa miłości". Kiedy i gdzie oglądać?

Piąta edycja popularnego show rozpoczęła się w 28 lutego. Nowe odcinki można oglądać od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godzinie 22:05. Wielki finał pojawi się najprawdopodobniej na początku kwietnia 2022 roku.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.