"Love Is Blind". Rzuciła go przed ołtarzem, ale tego kamery nie pokazały. Fanom opadły szczęki

W drugim sezonie "Love Is Blind" byliśmy świadkami chyba największej dotychczasowej dramy w programie. Okazuje się jednak, że sprawa nabrała tempa dopiero na długo po tym, jak zgasły kamery.

Więcej o programach rozrywkowych przeczytasz na Gazeta.pl

Wydawało się, że Deepti Vempati i Abhishek "Shake" Chatterjee to kolejna para, która rzeczywiście ma szansę znaleźć miłość w tym, dość wątpliwym, eksperymencie, jakim jest udział w "Love is Blind". Podczas rozmów pojawiły się między nimi ogromne emocje i błyskawicznie się w sobie zakochali. Shake zdecydował się oświadczyć ukochanej i... niestety na tym ich szczęśliwa historia się kończy. Bo gdy w końcu się zobaczyli i zaczęli spotykać, uczestnik "Love is Blind" pokazał swoją prawdziwą twarz. Deepti nie spodobała się Shake'owi fizycznie, jednak kontynuował udawanie przed narzeczoną, jednocześnie w przykry sposób komentując jej wygląd za plecami Deepti. Na szczęście uczestniczka wzięła sprawy w swoje ręce i (wyglądając obłędnie w przepięknej sukni ślubnej, dodajmy), rzuciła Shake'a przed ołtarzem. Prawdziwy rollecoaster zaczął się jednak dopiero później.

Zobacz wideo Najgłośniejsze rozstania w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"

"Love Is Blind". Shake i Deepti komentują udział w programie

Deepti zaczekała z porzuceniem Shake'a do ostatniej możliwej sekundy. Dopiero w dniu ślubu, przy wszystkich zebranych gościach i rodzinie, powiedziała mężczyźnie, że nie może za niego wyjść.

Mam nadzieję, że wiesz, ile dla mnie znaczysz i jaki wpływ wywarłeś na moje życie, ale nie, nie mogę za ciebie wyjść. Zasługuję na kogoś, kto jest pewny. Więc wybieram siebie i mówię "nie" - powiedziała uczestniczka.

Fani programu oszaleli z radości, chwaląc jej rozsądną decyzję. W mediach społecznościowych uczestników i samego "Love Is Blind" zawrzało, a zachowanie Shake'a spotkało się z gigantyczną krytyką. W programie mogliśmy poznać wyłącznie opinię uczestników, ale, jak się okazało, bardzo dużo do powiedzenia na temat tej sytuacji ma rodzina Deepti. Brat uczestniczki wystosował bardzo długie oświadczenie skierowane prosto do jej byłego narzeczonego.

Zwykle nie udzielam się w dramach, ale stanę w obronie mojej siostry. Shake, stary, jesteś frajerem. Ubliżyłeś mojej siostrze, wypowiadając okropne i żenujące komentarze na jej temat. (...) Moi rodzice i cała moja rodzina musieli oglądać, jak za plecami mojej siostry opowiadasz o kompleksach, z którymi walczyła przez całe życie. Pomimo komentarzy na temat jej wyglądu, ona cały czas cię wspierała, mimo że staraliśmy się pokazać jej twoje prawdziwe zachowanie. Taką właśnie jest osobą! - pisze brat Deepti.
Mimo twoich starań i prób udawania, że to nie miało miejsca i to wina montażu - nikt nie zmuszał cię, żebyś mówił coś takiego. Zaprosiliśmy cię do naszego domu, a ty to wykorzystałeś. Więc wybacz, że nie współczuję ci z powodu hejtu, jaki cię teraz spotyka. Powodzenia w dalszym życiu i odpi*rdol się od mojej siostry - dodał.

Shake nie wyciągnął wniosków ani z zachowania Deepti, ani ze słów jej brata, ani z dziesiątków krytykujących go komentarzy. Uczestnik "Love Is Blind" nadal bowiem nie uważa, żeby zrobił cokolwiek złego. Były narzeczony Deepti opublikował oświadczenie na InstaStories, w którym wyznał, że jego zdaniem zachował się najlepiej, jak potrafił i nie ma wyrzutów sumienia.

Jedna rzecz, do której się nie poczuwam, to udawanie, że jestem smutny albo że jest mi przykro z powodu niektórych rzeczy. Rzeczy, nad którymi nie miałem kontroli i o których niekoniecznie mogę mówić. Nie powiem tego, nie jest mi przykro. Uważam, że poradziłem sobie z tą sytuacją najlepiej, jak mogłem. Koniec końców będę cieszył się życiem. I nie musicie mnie lubić. Na szczęście tylko ja muszę lubić sam siebie - powiedział Shake w oświadczeniu.

Drama kręci się dalej, a kilka godzin później uczestnik "Love Is Blind" opublikował kolejne oświadczenie i ponownie napisał, że nie poczuwa się do winy. Fani programu są zdziwieni podejściem Shake'a do sprawy i uważają, że mężczyzna nie może pogodzić się z faktem, że został porzucony. Pod postem uczestnika pojawiły się setki komentarzy od zszokowanych widzów.

Nadal strasznie cierpi. Odrzucenie boli, co?
Fakt, że nie jest ci przykro, mówi wszystko na twój temat. Twoje ego jest okropne.
Twój nowy specjalista od PR-u daje ci bardzo złe rady, stary - piszą widzowie.
 

Niewykluczone, że to dopiero początek dramy. W piątek 4 marca ukaże się odcinek specjalny "Love Is Blind" z udziałem uczestników drugiego sezonu. Shake ponownie zabierze głos?

---

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.