Natsu zakłada OnlyFans? Youtuberka rozwiała wszelkie wątpliwości

Natsu w jednym z ostatnich wywiadów zapytano, czy założy konto na platformie OnlyFans. Jej odpowiedź może zaskoczyć wiele osób.

Więcej aktualnych informacji przeczytasz na stronie Gazeta.pl 

Przez ostatnich kilka miesięcy w życiu Natsu, czyli Natalii Kaczmarczyk dużo się zmieniło. Na początku tego roku ogłosiła, że jej przygoda ze słynną grupą youtuberów dobiega końca, ponieważ zamierza skupić się na indywidualnych projektach. Jednym z nich będzie tak zwany "Natsu World", który ma odbywać się na podobnych zasadach, co Team X. Okazuje się jednak, że to jeszcze nie koniec zmian. O kolejnych planach na przyszłość opowiedziała w rozmowie z Japczanem, czyli jednym z najpopularniejszych polskich streamerów.  

Zobacz wideo Natsu przeprasza za reklamowanie scamu

Natsu zdradziła, czy założy OnlyFans

Japczan zapytał wprost, czy Natsu zamierza założyć OnlyFans. Początkowo youtuberka powiedziała, że nie jednak po chwili sprostowała poprzednie słowa.

Kiedyś będzie, ale to nie jest jeszcze ten czas, tak mi się wydaje. Kiedyś, kiedyś będzie - wyjaśniła.

Wszystko więc wskazuje na to, że Natalia Kaczmarczyk podjęła już decyzję, nie wiadomo jednak, kiedy zdecyduje się na ten krok. Co ciekawe, coraz częściej influencerki czy inne osoby związane z działalnością w sieci przekonują się do platformy OnlyFans, na której pokazują treści przeznaczone głównie dla dorosłych odbiorców - za opłatą obserwatorzy celebrytek otrzymują ich rozbierane zdjęcia i pikantne filmiki.

Dla Natsu nie byłby to debiut z nieco odważniejszymi treściami. Na początku 2021 roku do internetu wyciekły jej nagrania z tzw. seks-kamerek. Wiele osób przewidywało, że może to oznaczać koniec kariery Natalii, którą na YouTubie oglądały głównie dzieciaki. Tak się jednak nie stało. Youtuberka wytłumaczyła się z wszystkiego i fani szybko zapomnieli o tym incydencie.

Zobacz wideo Natsu tłumaczy się w wycieku kontrowersyjnych zdjęć

Co to jest OnlyFans?

OnlyFans to platforma stworzona w 2016 roku, w której użytkownicy za dostęp do filmów czy zdjęć muszą zapłacić. Treści, które są tam udostępniane, przeznaczone są głównie dla osób pełnoletnich, ponieważ niektórzy twórcy internetowi decydują się udostępniać swoje bardzo odważne nagrania czy fotografie.

Więcej o: