Przytyła 20 kg, żeby przeszczepić tłuszcz w pośladki. "Pupą łamałam już krzesła, łóżka i ludzi"

Modelka plus size Natasha Crown zapragnęła mieć "największą pupę na świecie". Na operacje wydała już krocie, a pośladki to nie jedyna część ciała, którą poprawiała.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Serbsko-szwedzka modelka Natasha Crown jest fanką ekstremalnego poprawiania urody. Do tego stopnia, że zszokowała lekarzy w programie "Botched" poświęconemu operacjom plastycznym. Natasha, która wzięła udział w reality show, chciała przejść kolejną operację piersi, aby obniżyć sutki i powiększyć dekolt. Lekarze nie zgodzili się na zabieg i byli pod wrażeniem dotychczasowych operacji, które przeszła modelka. Jak przyznała w programie, najważniejsze są dla niej pośladki, na punkcie których ma obsesję. Gdy po raz pierwszy zdecydowała się na ich powiększenie, lekarz zaproponował tzw. "brazylijski lifting", czyli przeszczepienie tłuszczu z innych części ciała Natashy. Modelka chętnie się na to zgodziła, a w tym celu przytyła aż 20 kg. Jak dotąd przeszła już kilka operacji powiększania pupy, w którą lekarze wszczepili jej w sumie pięć litrów tłuszczu.

Zobacz wideo Aneta Glam z "Żon Miami" o powiększeniu piersi

Grichka and Igor BogdanoffJak kiedyś wyglądali bracia Bogdanoff? W życiu przeszli niejedną metamorfozę

Natasha Crown chce mieć "największą pupę na świecie"

Mieszkająca w Szwecji Natasha przyznaje, że tutejsze kobiety marzą o szczupłej sylwetce. Ona jednak nie zgadza się z takim kanonem urody i uważa, że "im więcej, tym lepiej". W programie "Botched" przyznała, że dawniej była szczupła, jednak zamarzyła o okrągłych kształtach i już nigdy nie zamierza wyglądać tak jak kiedyś.

Moje pośladki są jak z innego wymiaru. Łamałam już pupą krzesła, łóżka i ludzi - wyznała otwarcie.

Na same operacje powiększania pupy wydała już 150 tys. dol. (prawie 600 tys. zł), a oprócz tego powiększyła także piersi, ma również implanty ust, policzków i brody. Natasha Crown regularnie ćwiczy i wzmacnia mięśnie pośladków, nauczyła się też twerkować. Przyznała, że na ulicy zaczepiali ją ludzie i pytali, czy jest modelką plus size, dlatego rozpoczęła karierę w modelingu.

Linda Evangelista, Courtney Cox, Heidi MontagNieudane operacje plastyczne gwiazd. Kto żałuje, że ingerował w wygląd?

Niestety, nie wszystkim podoba się estetyka Natashy. Modelka wystąpiła w programie "Hooked on the Look", w którym przyznała, że mężczyźni nie są w stanie poradzić sobie z jej krągłościami. 

Mężczyzn to przeraża. Jest moja osobowość, moje ciało, a na dodatek wszystko inne. To dość ekstremalne - mówi Natasha.

Mimo to modelka nie przejmuje się niepowodzeniami sercowymi i szykuje się do kolejnej operacji powiększenia pośladków.

Będę mieć największą pupę na świecie. To jest mój cel i osiągnę go - zapewnia.

Drogę Natashy Crown do pozostania posiadaczką największej pupy na świecie na Instagramie śledzą już 2 mln osób.

 
Więcej o: