Wyznania byłej stewardesy. Otwarcie opowiedziała o minusach pracy na pokładzie samolotu. "Większość nie lubi tej pozycji"

Była stewardesa opublikowała na TikToku film, w którym opowiedziała o pracy na pokładzie samolotu. Przy okazji rozprawiła się z jednym ze stereotypów dotyczących pracy marzeń.

Więcej informacji o tiktokerach przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Tiktokerka Kat Kamalani jako była stewardesa często dzieli się z internautami ciekawostkami dotyczącymi dawnej pracy. Na jej profilu znajduje się dużo filmów, w których opowiada zarówno o plusach, jak i minusach podniebnej kariery. W jednym z najnowszych nagrań zdradziła, w której części samolotu załoga pokładowa najbardziej nie lubi pracować. Jej słowa mogą być dla wielu osób sporym zaskoczeniem. 

Brad Pitt, Ashton Kutcher i Mila Kunis Dunst całowała się z Pittem, gdy miała 11 lat. Nie wspomina tego dobrze

Zobacz wideo Anna i Robert Lewandowscy zagrali w popularną grę

Tiktokerka opowiada o minusach pracy stewardesy

Kat Kamalani otrzymała od obserwatorów wiele pytań dotyczących tego, jak wygląda praca stewardesy zarówno w pierwszej, jak i biznesie klasie. Tiktokerka postanowiła rozwiać wątpliwości i opowiedziała nieco więcej na ten temat. Okazuje się, że wielu pracowników linii lotniczych wcale nie jest zadowolonych, że musi latać w tych przedziałach samolotu.

W firmie, dla której pracowałam, każdy ma kwalifikacje do bycia stewardesą w pierwszej klasie, to znaczy, że nawet najmłodsza stażem osoba może zostać przydzielona do pracy w tej części samolotu. Ale większość pracowników nie lubi tej pozycji - wyjaśniła Kat Kamalani.

Dlaczego zatem praca w pierwszej lub biznesie klasie jest tak bardzo znienawidzona przez załogę samolotu? Kat zdradziła, że stewardesy czują się tam jak podniebni kelnerzy. O jakimkolwiek wypoczynku można zapomnieć, ponieważ muszą być w stanie obsłużyć pasażerów w każdej minucie lotu. Załoga cały czas musi dbać o to, by podróż przebiegała w niezwykle komfortowych warunkach, co jest dużym obciążeniem i często frustracją. Tiktokerka dodała również, że loty w klasie ekonomicznej są znacznie przyjemniejsze i o wiele prostsze.

Doda, Max Hodges Doda odegrała z Maxem scenę zaręczyn. "Jak on na ciebie patrzy!"

Więcej o: