Zofia Zborowska mieszka w stylowym domu. W kuchni zielone meble, w łazience oryginalna wanna

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona mieszkają w pięknym domu pod Warszawą. Celebrytka uwielbia pokazywać nagrania z wnętrz, dzięki czemu wiemy, jak urządzili posiadłość. Jest bardzo przytulnie.

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska kilka lat temu podjęli decyzję o wyprowadzce z mieszkania na warszawskim Mokotowie. Zamieszkali w dużym domu, w którym stworzyli idealne warunki do życia dla siebie, zwierząt oraz dzieci. W 2021 roku zostali rodzicami Nadziei, teraz czekają na narodziny drugiego dziecka. Aktorka relacjonuje w mediach przebieg ciąży, nie ukrywając, że nie jest jej łatwo. Jak wygląda ich posiadłość? Zobaczcie.

Zobacz wideo Aktorka nie pokazuje twarzy córki. Dlaczego?

Jak mieszkają Zofia Zborowska i Andrzej Wrona?

Dom małżonków znajduje się w prestiżowej okolicy. Ich sąsiadami byli Agata Rubik i Piotr Rubik, ale ci, jak wiemy, opuścili Polskę i zamieszkali w USA. Być może wystawią dom na sprzedaż, o czym celebrytka wspomniała TUTAJ. Zofia Zborowska bardzo chętnie pokazuje kadry z posiadłości. Dumna jest z kuchni, w której znalazły się zielone meble i jest dużo roślin, które zwisają nad wyspą. Na ścianie między szafkami ułożono kafelki w kształcie niewielkich prostokątów. Obok znajduje się salon, w którym są duże okna oraz jasne meble. W łazience znalazła się wanna w czarnym kolorze, wykonana z kamienia. Ogólnie dominuje tam ciemny odcień, który przełamano drewnem. W domu przeznaczono jedno z pomieszczeń na pralnię, którą aktorka niedawno pokazała. Ale wrażenie robi przede wszystkim ogród, w którym znalazł się basen oraz miejsce do wypoczynku i imprezowania. To nie wszystko! Aktorka, która prowadzi ekologiczny styl życia, zamarzyła sobie, by na terenie ich posiadłości postawić szklarnię. Tak też się stało. Oczywiście na działce jest mnóstwo zieleni oraz drzew. Bez wątpienia w takich okolicznościach można się naprawdę zrelaksować, gdy pogoda na to pozwala. Zdjęcia z posiadłości Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Tak mieszkają rodzice Zofii Zborowskiej

Nie tylko Zofia Zborowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. W ciągłym kontakcie z fanami pozostaje także jej mama. Maria Winiarska również chętnie nagrywa materiały w swoim domu. Niedawno pisaliśmy o tym, jak wygląda jej kuchnia oraz salon. Więcej przeczytacie o tym tutaj: Maria Winiarska chętnie nagrywa filmy w kuchni. Jest klimatycznie i bez zadęcia. Spójrzcie na kafelki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.