Pokaz MMC. Racewicz pokazała plecy. Mlynkova odważnie [ZDJĘCIA]

21 listopada gwiazdy licznie zgromadziły się na pokazie mody MMC. Racewicz bardzo klasycznie, ale nagle się odwróciła i pokazała plecy. Z kolei Halina Mlynkova cała w czerni. Oni zachwycili stylizacjami.

Takie wydarzenia zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród gwiazd. 21 listopada licznie zgromadzili się na pokazie mody MMC w Warszawie. Na miejsce przybyła między innymi Joanna Racewicz, która zaskoczyła koszulą z odkrytymi plecami. Z kolei Anna Karwan postawiła na dość interesujący zestaw. Justyna Steczkowska zaprezentowała się w czarnej naked dress.

Zobacz wideo Warnke ma ideał faceta. Tylko taki może skraść jej serce!

Joanna Racewicz odsłoniła plecy na pokazie mody

Joanna Racewicz tego wieczora postawiła na dość klasyczną stylizację. Miała na sobie czarną spódnicę maxi, całkowicie pokrytą cekinami, którą zestawiła z zimową kurtkę. Nagle ją zdjęła i naszym oczom ukazała się bardzo elegancka koszula, ale był to dopiero początek zaskoczeń. Dziennikarka się odwróciła, eksponując całe plecy. Do tego dobrała długie, błyszczące kolczyki wysadzane kamieniami.

Joanna Racewicz na pokazie MMCJoanna Racewicz na pokazie MMC kapif

Halina Mlynkova cała w czerni

Z kolei Halina Mlynkova jak zwykle zachwyciła niezwykłym wyczuciem stylu. Miała na sobie czarną sukienkę z rozcięciem. Narzuciła na siebie skórzaną kurtkę, którą zdobiły kieszenie. Artystka zdecydowała się na szpilki, które doskonale komponowały się z ciemnymi rajstopami. Całość dopełniła złota biżuteria.

Halina Mlynkova na pokazie mody MMCHalina Mlynkova na pokazie mody MMC kapif

Justyna Steczkowska lśni w naked dress

Justyna Steczkowska zdecydowała się na dość odważną stylizację rodem z Hollywood. Na pokazie mody MMC zaprezentowała się w naked dress, którą od góry do dołu zdobiły błyskotki. Kreacja sięgała aż do ziemi, tworząc krótki tren wykończony frędzlami.

Justyna Steczkowska na pokazie mody MMCJustyna Steczkowska na pokazie mody MMC kapif

Katarzyna Warnke niczym Marylin Monroe

Nie da się nie zauważyć, że Katarzyna Warnke mogła się nieco zainspirować Marylin Monroe. Materiał sukienki do złudzenia przypominał tę ze słynnej kreacji, w której zaśpiewała "Happy Birthday" prezydentowi Stanów Zjednoczonych. Oczywiście różniły się nieco krojem, a suknia aktorki była nieco bardziej przygaszona, natomiast uwagę zwracają podobnie przytwierdzone kamienie. Więcej zdjęć gwiazd z pokazu mody MMC znajdziesz w naszej galerii na górze strony. Na miejscu znalazła się między innymi Anna Karwan, Karolina Ferenstein-Kraśko czy też Ania Lewandowska.

Katarzyna Warnke na pokazie mody MMCKatarzyna Warnke na pokazie mody MMC kapif

Więcej o:
Copyright © Agora SA