Były "Króliczkami Playboya". Dziś ich życie wygląda zupełnie inaczej. Co słychać u Holly, Bridget i Kendry?

Życie Holly Madison, Bridget Marquardt i Kendry Wilkinson dla wielu mogło wydawać się interesujące. Modelki jednak dopiero po latach opowiedziały, co tak naprawdę działo się w rezydencji Hugh Hefnera. Co dziś robią i czym się zajmują słynne "Króliczki Playboya"? Ich życie bardzo się zmieniło.

Więcej o zagranicznych i polskich gwiazdach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Holly Madison, Bridget Marquardt i Kendra Wilkinson zyskały sławę jako "Króliczki Playboya", a ich perypetie związane z mieszkaniem w willi Hugh Hefnera przez wiele lat można było oglądać w reality show, emitowanym przez telewizję E! Chociaż życie dziewczyn założyciela najpopularniejszego na świecie pisma dla mężczyzn mogło wydawać się wyjątkowe, wcale takie nie było. Po śmierci Hugh Henfera jego playmates zaczęły otwarcie mówić o tym, co działo się w rezydencji. O kulisach związku z milionerem bardzo często opowiadała Holly Madison, która była jego ulubionym króliczkiem. Szybko okazało się, że w Playboy Mansion panował terror idealnego wyglądu, a sam właściciel willi był despotyczny. Nic więc dziwnego, że dziewczyny po opuszczeniu domu często borykały się z depresją. Jak sobie poradziły i czym obecnie się zajmują? Sprawdzamy.

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska wspomina sesję w Playboyu. "Na dzień dzisiejszy postąpiłabym inaczej"

Jak zmieniła się Holly Madison?

Holly MadisonHolly Madison Instagram. east news

Holly Madison po zakończeniu nagrań do "Króliczków Playboya" nie rozstała się z telewizją E! Modelka dostała własny program "Holly's World", w którym pokazywała szalone życie po opuszczeniu willi. Przez dwa lata widzowie mogli oglądać jej przygody w Las Vegas. "Ulubiona dziewczyna Hugh Hefnera" jest też tą, która najbardziej go pogrążyła. To właśnie Holly jako pierwsza zaczęła otwarcie mówić o kulisach życia w rezydencji Playboya i wydała nawet na ten temat dwie książki

Celebrytka wystąpiła w amerykańskiej wersji "Tańca z Gwiazdami", ale nie poradziła sobie na parkiecie najlepiej i odpadła w jednym z pierwszych odcinków programu. Holly skupiła się na działalności w sieci i wyszła za mąż za producenta Pasquala Rotella. W 2013 r. przyszła na świat ich córeczka, a dwa lata później para powitała na świecie syna. W lutym 2019 r. Holly i jej mąż się rozwiedli.

W 2021 r. Holly Madison założyła kanał na YouTubie, gdzie ponownie wróciła do omawiania sekretów z Playboy Mansion. Niedawno okazało się, że amerykańska telewizja A&E przygotowuje mini serial dokumentalny o życiu króliczków Hugh Hefnera. W odcinkach, których zapowiedzi można już znaleźć w sieci, widzimy między innymi właśnie Holly Madison.

Czułam się jakbym była w cyklu obrzydliwych rzeczy i nie wiedziałam, co robić - wspomina Holly.
 

Jak zmieniła się Bridget Marquardt?

Bridget MarquardtBridget Marquardt instagram/east news

Bridget Marquardt do tej pory lubi odważne zdjęcia i z chęcią eksponuje swoje ciało. Podobnie jak Holly, jej koleżanka z willi również dostała własny program "Bridget's Sexiet Beaches". Próbowała także sił w aktorstwie i zagrała nawet kilka epizodów w filmach takich, jak: "Straszny film 4", "Okrucieństwa nie do przyjęcia", "AppleBox" i "Szpital miejski".

Bridget w willi Hugh Hefnera słynęła z zamiłowania do przebieranek i okultyzmu. Nic więc dziwnego, że gdy zdecydowała się na pracę influencerki, to zaczęła opowiadać o... duchach. Również tych z Playboy Mansion.

Istnieją historie o duchach sprzed dziesięcioleci, które pojawiają się w tej rezydencji. Widziałam kobietę, która pojawiła się w mojej sypialni. Moja siostra, ja i moja przyjaciółka Stacy siedziałyśmy na moim łóżku. Rozmawiałyśmy przy lampce wina, a telewizor był włączony. Nagle kątem oczu zobaczyłyśmy stojącą kobietę przy mojej szafie. Oczywiście, kiedy odwróciłam się, by spojrzeć wprost na nią, zniknęła - mówiła na łamach swojego podcastu.
 

Jak zmieniła się Kendra Wilkinson?

Kendra WilkinsonKendra Wilkinson instagram/east news

Kendra Wilkinson w willi Playboya uchodziła za chłopczycę, która najlepiej czuje się w sportowych ubraniach. Dziś modelka nie przypomina starej wersji siebie. Po opuszczeniu rezydencji Hugh Hefnera Kendra na oczach kamer sprawdzała się w roli matki. Zagrała także w kilku filmach, takich jak między innymi: "Straszny film 4", "Straszny film 5" oraz "Rekinado 3". Zadziorna z charakteru Kendra po latach również wróciła wspomnieniami do czasów, gdy była króliczkiem Playboya. Przyznała, że między nią i pozostałymi dziewczynami często dochodziło do awantur, ponieważ "nigdy nie były przyjaciółkami".

To bardzo niezręczna sytuacja, ponieważ to nie jest tak, że jesteśmy Spice Girls. W tym samym czasie spotykaliśmy się z 80-letnim mężczyzną. To bardzo niezręczne - wspominała w wywiadach.

Dziś Kendra Wilkinson, w przeciwieństwie do reszty króliczków, nie odsłania swojego ciała, a z ubrań najczęściej wybiera garnitury i garsonki. Była modelka prowadzi program "Kendra Sells Hollywood" i pracuje jako agentka luksusowych nieruchomości w Los Angeles.

 

Oglądaliście "Króliczki Playboya"? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.