"Moda na sukces" wraca! Jak wyglądają dziś jej gwiazdy? Ridge nosi kolczyki, a siostra Brooke zachwyca bardziej niż kiedyś

"Moda na sukces" wraca na ekrany polskiej telewizji po siedmiu latach przerwy. Fani telenoweli będą mogli oglądać ją na Antenie HD. My sprawdzamy, jak wyglądają dziś główni bohaterowie produkcji.

Jedni uważają ją za dno, inni wręcz uwielbiają - "Moda na sukces" powraca na szklane ekrany po siedmiu latach przerwy. Licencję na emisję nowych odcinków opery mydlanej wykupiła Antena HD. Można je oglądać codziennie o godzinie 17:50 oraz 18:15. Teraz zobaczcie jednak, jak zmienili się główni bohaterowie.

Pierwotny Ridge Forrester

Ron Moss wcielał się w syna głównych bohaterów. Aktor spędził na planie produkcji 25 lat (odszedł w 2012 roku). I choć jego następca nadal gra pierwsze skrzypce w telenoweli, wszyscy to właśnie Mossa utożsamiają z Ridgem Forresterem. Gwiazdor nie zmienił się znacząco - nadal ma podobną fryzurę, aczkolwiek zaczął nosić kolczyki. W 2019 roku otrzymał włoską nagrodę Premio Cinematografico delle Nazioni za całokształt.

Ron MossRon Moss East News

Donna Logan

W piękną siostrę Brooke Logan, Donnę, wciela się Jennifer Gareis. Patrząc na jej instagramowe zdjęcia, mamy wrażenie, że czas się dla niej zatrzymał. Aktorka zachwyca urodą, zaraża pozytywną energią, a na co dzień spełnia się w roli matki i żony. W social mediach publikuje zdjęcia swoich pociech oraz wiele fotografii, które pochodzą z profesjonalnych sesji zdjęciowych.

Jennifer GareisJennifer Gareis screen IG

Steffy Forrester

Córka Ridge'a i Taylor (Hunter Tylo) pojawia się na planie "Mody na sukces" bardzo często od 2008 roku. Można wręcz powiedzieć, że stała się główną bohaterką telenoweli. Prywatnie Jacqueline MacInnes Wood też nie może narzekać na nudę, 21 lutego urodziła bowiem drugie dziecko, czym pochwaliła się na Instagramie.

Jacqueline MacInnes WoodJacqueline MacInnes Wood screen IG

Brooke Logan

Katherine Kelly Lang skończy 25 lipca 60 lat. Aktorka wygląda naprawdę dobrze, co jest zasługą ćwiczeń oraz diety. Bardzo dba o to, co je, a od jakiegoś czasu dodatkowo jest wegetarianką.

Katherine Kelly LangKatherine Kelly Lang East News

Więcej o: