Prokop i inne znane gwiazdy łączą siły. Niepokoi ich to, co się dzieje. Takiej akcji jeszcze nie było

Na profilach niektórych polskich gwiazd pojawiły się bardzo zaskakujące wpisy. Nie da się przejść obok nich obojętnie, ponieważ w ich treści brakuje liter. Sprawdziliśmy, co się za tym kryje. Czegoś takiego jeszcze nie było!

Dzisiejszy styl życia sprawia, że zapominamy o tym, co najważniejsze. Skupiamy się na rozwoju kariery, szukamy coraz większych wyzwań i cały czas za czymś gonimy. A kiedy w tym pośpiechu zadbamy o siebie samych?

Chyba każdy z nas pamięta taką sytuację, w której musiał wybrać między obowiązkami a zadbaniem o siebie. Często zostajemy w pracy po godzinach, aby nadrobić zaległe tematy, zamiast spędzić wolne chwile na wytchnieniu po ciężkim dniu. Zapominamy, jak ważny w naszym życiu jest odpoczynek i troska nie tylko o zdrowie fizyczne, ale również psychiczne. Szczególnie teraz, w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Ten problem został zauważony przez Nationale-Nederlanden. W sieci została zorganizowana kampania #zgubiłamSwojeJA, której celem jest uświadomienie Polkom i Polakom negatywnych skutków zapominania o swoich potrzebach. Do akcji przyłączyły się znane gwiazdy. Marcin Prokop, Aleksandra Radomska, Daria Ładocha i Henryk Szost chcą podkreślić w swojej aktywności, jak ważna w życiu jest równowaga i troska o zdrowie.

Prowadzimy coraz intensywniejsze życie rodzinne i zawodowe, a szalone tempo sprawia, że w natłoku obowiązków zapominamy o naszym zdrowiu. Poza sobą samym, czuję się odpowiedzialny także za swoich najbliższych, bo jeśli coś mi się stanie, to ich także to dotknie. Powinniśmy więc złapać oddech i zastanowić się, jak o siebie zadbać - mówi dziennikarz Marcin Prokop.

Gwiazdy opublikowały na swoich profilach posty, w których zostało usunięte słowo “ja”. Chcą w ten sposób zwrócić uwagę obserwatorów na problem, który dotyka nas wszystkich. Czy w życiu, dbając o wszystkich naokoło, nie zaniedbujemy samych siebie oraz swojego zdrowia?

Marcin Prokop, Aleksandra Radomska, Daria Ładocha i Henryk Szost podjęli wyzwanie.

Prezenter telewizyjny zgodził się zmienić swoją dietę i ograniczyć mięso. Darii Marcin Prokop rzucił wyzwanie, aby zaczęła więcej się ruszać. Czy oboje dadzą radę? Aleksandra Radomska i Henryk Szost również postanawiają zadbać o siebie i odnaleźć swoje zagubione ja.

Celem naszych mini wyzwań będzie pokazanie na własnym przykładzie, jak małymi krokami można zacząć wprowadzać zmiany w swoim życiu. Jak wzmocnić kondycję, zadbać o samopoczucie i znaleźć czas na profilaktykę zdrowia - mówi Daria Ładocha.

To jednak nie wszystko, co przygotowały dla nas gwiazdy. Śledźcie na bieżąco ich profile i sprawdźcie, jakimi poradami i zaskakującymi lifehackami się podzielą!