Gdzie oglądać "Magię nagości"? Nie tylko w ZOOM TV. Jest kilka miejsc

"Magia nagości" to kontrowersyjny program, który doczekał się emisji w kilku europejskich krajach. Polska edycja emitowana jest w ZOOM TV, ale odcinki można oglądać również w innych miejscach. Sprawdźcie.

Odkąd "Magia nagości" pojawiła się w polskiej telewizji, wywołała spore kontrowersje. Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęło wiele skarg, przez co właściciel ZOOM TV przesunął premierę programu. Mimo to wyemitowano już kilkadziesiąt odcinków, a chętnych do rozebrania się przed kamerą nie zabrakło. Gdzie obecnie można oglądać show?

Zobacz wideo Co Katarzyna Cichopek przegląda na TikToku i jakie wrażenie robią na niej uczestnicy programu "You can dance"?

"Magia nagości". Gdzie oglądać rozbierane show?

Aktualnie polscy widzowie mogą oglądać trzeci sezon "Magii nagości". Odcinki są emitowane w każdy piątek o godzinie 23:00 w ZOOM TV. Kanał jest dostępny bezpłatnie w ramach naziemnej telewizji. Ale to nie wszystko. Dla tych, którzy nie mają ochoty na powtórki lub chcieliby zobaczyć, jak wyglądają inne wersje programu, mamy dobrą wiadomość. Można również oglądać zagraniczne edycje.

Brytyjski pierwowzór "Magii nagości" dostępny jest dla użytkowników platformy Player. Znajdziecie tam kilka sezonów oraz bonus - "Magia nagości - pikantne smaczki". W tych odcinkach zebrane są najciekawsze momenty z kilku lat nagrywania programu. Co ciekawe, produkcja z Wielkiej Brytanii znacznie różni się od naszej rodzimej, jest odważniejsza i bezpruderyjna.

"Magię nagości" można również oglądać na Filmbox+. Jest to platforma działająca podobnie do popularnych Netflika czy HBO Max i dostępna jest dla osób, które wykupią abonament. Prowadzącą polskiej wersji jest aktorka Beata Olga Kowalska.

Program polega na tym, że uczestnik wybiera osobę na randkę tylko na podstawie nagich ciał kandydatów. Sześć osób ukrytych jest w specjalnych kolorowych kabinach, które stopniowo odsłaniają ciała, zaczynając od dolnych partii. Na koniec wybierający może zobaczyć twarze kandydatów lub kandydatek. Jak słyszymy w brytyjskiej wersji, program "zaczyna się tak, jak kończy się dobra randka". Uczestnicy najpierw widzą siebie nago, a dopiero potem się umawiają.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.