"Barwy szczęścia". Aldona umrze? W tle strzelanina i narkotyki!

"Barwy szczęścia". Nowy sezon serialu nie rozpocznie się najlepiej dla Aldony. Przed kobietą czekają prawdziwe wyzwania.

Bądź na bieżąco. Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

W nowym sezonie "Barw szczęścia" życie Aldony wywróci się do góry nogami. Przed nią prawdziwa tragedia, jak i decyzje, które okażą się fatalne w skutkach. Sprawdźcie, czego spodziewać się po nowych odcinkach serialu. Produkcja szykuje przerażający scenariusz.

Zobacz wideo Oni odeszli z 'Barw szczęścia'

Agata, Joanna, Izabela. Ślub od pierwszego wejrzenia"ŚOPW". Wieczór panieński Agaty. Nie zabrakło także innych uczestniczek show

"Barwy szczęścia". Aldona umrze? Żona Borysa dostanie postrzał w serce

W jednym z nowych odcinków "Barw szczęścia", nowi znajomi Aldony namówią ją do zapalenia marihuany. Kobieta zgodzi się bez wahania. Zabawa z młodszymi kolegami z uczelni będzie jednak tragiczna w skutkach - niedługo później zostanie ona aresztowana za posiadanie narkotyków.

Co czeka nas jeszcze w nowym sezonie serialu? W jednym z nowych odcinków "Barw szczęścia" mieszkańcy Borek zbiorą się razem, by dokonać okrutnej zemsty na Kuczmie. W wyniku awantury dojdzie do strzelaniny, a ranna w serce zostanie właśnie Aldona. To, czy Aldona przeżyje śmiertelny postrzał, pozostaje na razie tajemnicą scenarzystów "Barw szczęścia". Wiemy jednak, że żona Borysa trafi do szpitala, a rodzina Grzelaków przeżyje kolejną tragedię. 

Przypominamy, że w ostatnim czasie jednego z aktorów "Barw szczęścia" dotknęła rodzinna tragedia. Siostra Michała Rolnickiego, wcielającego się w postać Łukasza Sadowskiego, zmarła we wtorek 31 maja. Kinga Rolnicka miała 39 lat, a powód jej śmierć jest jak dotąd nieznany. Przykre informacje na temat życia osobistego aktora znanego z serialu "Barwy szczęścia" potwierdziła ekipa, pracująca przy produkcji.

Więcej o: