Kim jest Murcix z Ekipy Friza? To youtuberka z głową pełną pomysłów, która zgromadziła rzeszę wiernych fanów

Przynależność do Ekipy Friza oznacza byciem jednym z najpopularniejszych influencerów w Polsce. Do tego grona zaliczana jest właśnie Murcix, a właściwie Marta Błoch.

Więcej informacji na temat członków Ekipy Friza przeczytasz na Gazeta.pl

Marta Błoch jest w słynnej Ekipie prawie od samego początku. Szybko zdobyła ogromną sławę i stała się popularną influencerką. W mediach społecznościowych śledzą ją miliony fanów. Murcix dała się poznać widzom jako bardzo wyrazista osobowość z głową pełną pomysłów.

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał SzatanBarbara Kurdej poznała Rafała Szatana, kiedy miał dziewczynę. Mimo to połączyło ich głębokie uczucie

Zobacz wideo Murcix Koło Plotka EXTRA

Kim jest Murcix z Ekipy Friza?

Marta Błoch urodziła się 11 listopada 1998 r. Fani Ekipa Friza mieli okazję poznać ją w 2019 roku, kiedy jako partnerka Mikołaja Magdziarza dołączyła do grupy youtuberów i zamieszkała z nimi w luksusowej willi pod Krakowem.

Po pewnym czasie para się rozstała. Pomimo tego, że chłopak postanowił zakończyć przygodę z Ekipą, to Marta pozostała z nimi. Dziewczyna szybko dopasowała się do stylu życia gwiazd internetu i obecnie zaliczana jest do grona najpopularniejszych influencerek w Polsce.

 

Czy Murcix z Ekipy Friza ma partnera?

Wielu internautów zastanawia się, czy młoda youtuberka jest z kimś w związku. Choć wcześniej Murcix była związana z Mikołajem Mixerem Magdziarzem, dziś jest singielką. Ma za to młodszą siostrę, która wystąpiła w jednym z odcinków na YouTubie.

Murcix - jakie pasje ma youtuberka?

Murcix dała się poznać fanom Ekipy jako miłośniczka m.in. Harry’ego Pottera. Kocha zarówno serię książkową, jak i filmy o czarodzieju. Dziewczyna opiekuje się świnką morską oraz kotem Krokietem.

 

Jej hobby jest również gotowanie. Jest także jedną z najbardziej znanych fanek gry "The Sims" w Polsce. Została ambasadorką tej produkcji. Niedawno kupiła swój pierwszy samochód.

 

Murcix może pochwalić się gronem wiernych fanów w mediach społecznościowych  

Na Instagramie Martę Błoch obserwuje ponad 1,7 miliona użytkowników. Również na YouTubie przekroczyła już barierę miliona subskrypcji. Na kanale Murcix najczęściej możemy zobaczyć filmy, w których opowiada o prywatnym życiu.

 

Często pojawiają się również nagrania związane z jedzeniem, lifestyle’em oraz urodą. Widzowi mogli też poznać jej siostrę, która wystąpiła w jednym nagraniu influencerki. Murcix właśnie dzięki szczerości wzbudza dużą sympatię wśród widzów. Marta słynie również z zamiłowania do zwierzą, a szczególnie do kotów. Lubi pokazywać swojego ulubieńca, którego nazwała Krokiet.

 
Więcej o: