"Twoje 5 minut". Uczestnicy programu nagrali własny utwór. Szykuje się wielki hit na miarę piosenek Ekipy?

W najnowszym odcinku programu "Twoje 5 minut" uczestnicy stanęli przed dużym wyzwaniem. W ciągu 24 godzin musieli nagrać piosenkę i nakręcić do niej teledysk. Okazało się, że była to dla nich niesamowita przygoda, a utwór podbił serca internautów.

Więcej artykułów na temat Friza i jego Ekipy znajdziesz na Gazeta.pl 

"Twoje 5 minut" to program, którego pomysłodawcą jest Karol Wiśniewski znany jako Friz. Główną nagrodą w show jest wieloletni kontrakt influencerski i pewne miejsce w projekcie Genzie. W walce o zwycięstwo pozostało już tylko sześciu uczestników, którzy zdążyli zdobyć grono wiernych fanów. W każdym odcinku realizują oni zadania przygotowane przez Friza. Tym razem założyciel Ekipy postanowił sprawdzić, jak przyszli influencerzy poradzą sobie z wyzwaniem muzycznym. Efekt chyba wszystkich zaskoczył.

Doda, Beata Tadla, Michał WiśniewskiWielka miłość, później zawirowania i rozstania. Te pary nie rozeszły się w zgodzie

Zobacz wideo Friz skarży się na małą ilość snu. Trwa kolejny etap jego projektu

"Twoje 5 minut". Uczestnicy show nagrali własną piosenkę

Sześciu uczestników programu "Twoje 5 minut" nagrało piosenkę, którą przygotował specjalnie dla nich B.R.O, a właściwie Jakub Birecki. Oprócz tego w pracy nad utworem pomagał im realizator dźwięku Jarosław Baran. Twórcy ci są dobrze znani wszystkim fanom Ekipy, ponieważ pomagali oni również w pracy nad płytą youtuberów, która okazała się wielkim hitem.

Uczestnicy nie kryli podekscytowania na wieść o możliwość nagrania własnej piosenki. Radość mieszała się ze zdenerwowaniem, ponieważ dla każdego z nich była to pierwsza taka muzyczna przygoda. Niektórzy obawiali się, czy poradzą sobie z wyzwaniem. Pomimo ogromnego stresu każdy z nich świetnie poradził sobie zarówno w studiu nagraniowym, jak i na planie teledysku. Efekty pracy uczestników programu "Twoje 5 minut" widzowie mogli zobaczyć już kilka godzin po emisji najnowszego odcinka.

 

Fani typują zwycięzców programu "Twoje 5 minut"

W komentarzach na YouTubie i na Instagramie fani prześcigają się w domysłach, kto zgranie główną nagrodę. Największe szanse dają Kindze i Mateuszowi. Pojawiają się również głosy, że nie powinny wygrać tylko dwie osoby, lecz cały skład, który wystąpił w klipie do nowej piosenki.

Mateusz przyćmił konkurencje, czekam na solowy kawałek.
Kinga się tu bardzo wyróżnia, świetnie jej poszło, na teledysku przykuwa wzrok. Wspaniale też Hania i Bartek oczywiście.
 Ta szóstka to najbardziej zgrane osoby, jakie chyba mogły być. Powinniście już ten program razem wygrać. Jesteście niesamowicie zgrani.
Wszyscy powinni stworzyć projekt razem, bo widać, że idealnie do siebie pasują - napisali fani.

Już niebawem przekonamy się kto, zwycięży i dołączy do nowego projektu Karola Wiśniewskiego.

 
Więcej o: