Team X wyrusza w drugą trasę koncertową. Wiemy, ile kosztują bilety

Członkowie Teamu X ponownie wystąpią na żywo i zagrają serię koncertów. Słynna grupa youtuberów 28 listopada rozpocznie świąteczną trasę koncertową. Kilka dni temu ruszyła sprzedaż wejściówek. Wiemy, gdzie kupić bilety, a także jak jest ich cena.

Więcej artykułów na temat Teamu X przeczytasz na Gazeta.pl

Po sukcesie pierwszej trasy koncertowej Team X nie zwalnia tempa i stara się jak najlepiej wykorzystać ostatnie chwile w pełnym składzie. Na początku stycznia przygodę z grupą youtuberów zakończy Natsu, a wraz z nią prawdopodobnie odejdzie jeszcze jeden członek. Podczas świątecznych koncertów wystąpią Monika Kociołek, Natalia Karczmarczyk, Patrycja Mołczanow, Julia Żugaj, Cezary Nykiel, Maciej Ejsmont, Karol Pieszko i Krzysztof Lekstan.

Zobacz wideo Natsu pokazała kulisy ostatniego koncertu Teamu X oraz powrót do domu

Ile kosztują bilety świąteczną trasę koncertową Teamu X?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Teamu X. 29 października ruszyła sprzedaż biletów na świąteczną trasę koncertową youtuberów. Ceny zaczynają się od 69 złotych. Druga pula wejściówek to wydatek 79 złotych, natomiast trzecia 89 złotych. Podobnie jak to miało miejsce w przypadku poprzednich występów, również tym razem istnieje opcja kupienia biletu kolekcjonerskiego, do którego trzeba dopłacić 30 złotych. 

Organizatorzy nie zapomnieli oczywiście o najwierniejszych fanach, którzy będą mogli spotkać się ze swoimi idolami. W tym celu muszą zakupić bilet Meet & Greet. Spotkania podzielone będą na dwie grupy. W pierwszej znajduje się Natsu, Pati, Leksiu i Czaro, natomiast w drugiej Julia, Maciek, Monia i Piechu. Koszt takiego biletu to 199 złotych i dotyczy tylko jednego youtubera. Wejściówki na koncerty Teamu X są dostępne do kupienia na stronie ebilet.pl.

 

Fani nie spodziewali się, że tym razem bilety będą droższe. Podczas pierwszej trasy koncertowej 7 Tour, bilety zaczynały się już od 49,90 złotych, natomiast pakiety Meet & Greet kosztowały 149 złotych. Kolejną zmianą jest brak opcji spotkania ze wszystkimi członkami Teamu X.

Dlaczego nie ma pakietu VIP jak w poprzedniej trasie?
Myślałam, że bilety będą w tej samej cenie, co poprzednio - napisali fani na Instagramie.

Youtuberzy wystąpią w siedmiu miastach w całej Polsce. Oficjalne daty podane przez agencje to:

  • 28.11.2021 r. - Gdańsk, B90;
  • 05.12.2021 r. - Warszawa, Progersja;
  • 06.12.2021 r. - Zabrze, CK Wiatrak;
  • 12.12.2021 r. - Poznań, B17;
  • 13.12.2021 r. - Bydgoszcz, Fabryka Lloyda;
  • 18.12.2021 r. - Kraków, Studio;
  • 19.12.2021 r. - Wrocław, A2.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.