"Ślub od pierwszego wejrzenia". Finał szóstej edycji coraz bliżej. Kiedy dowiemy się, kto przetrwał?

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niemal od początku szóstej edycji typują, kto postanowi wziąć rozwód. Do tego, abyśmy poznali decyzje uczestników, zostało już naprawdę niewiele czasu.

Ciekawi cię, co słychać w programach telewizyjnych? Sprawdzaj stronę główną Gazeta.pl

Emitowany obecnie szósty sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozpoczął się 7 września 2021. Eksperci tradycyjnie wybrali sześciu uczestników, a z nich stworzyli pary, które poznały się dopiero na ślubnym kobiercu. Chociaż wielu widzów programu jest zdania, że szósta edycja "ŚOPW" należy do wyjątkowo spokojnych w porównaniu do dram, które miały miejsce w poprzednich sezonach, w bieżących odcinkach także nie brakuje ogromnych emocji.

Zobacz wideo Adrian i Ola z "Love Island" planują ślub?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 6. Kiedy dowiemy się, kto przetrwał? Data ostatniego odcinka

Tym razem w szczególności obrywa się Kasi, którą eksperci sparowali z Pawłem. Mimo że mocno iskrzyło między nimi na weselu, już po ślubie uczestniczka zaczęła wycofywać się z relacji i przyznała, że wszystko dzieje się dla niej odrobinę za szybko. Kasia odpowiada jednak na krytykę, podkreślając, że to, co widać w telewizji, nie jest pełną prawdą na jej temat, a w jej obronie stanęły także pozostałe uczestniczki programu.

 

Mimo to widzowie nie wróżą przyszłości małżeństwu Kasi i Pawła, natomiast dużą szansę dają Anecie i Robertowi, którzy już dnia ślubu zdają się mieć ze sobą bardzo dużo wspólnego. Nie brakuje między nimi także czułości. Zagadką pozostają wciąż Julia i Tomek. Chociaż nie widać między nimi za dużej chemii, są bardzo siebie ciekawi i otwarci na swój związek. Jak potoczą się losy par? Z początkowych doniesień wynikało, że szósta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma składać się, tak jak dwie poprzednie, z 13 odcinków. Jednak jak udało nam się ustalić, będzie rekordowo długa i liczy ich aż 15. Oznacza to, że finałowy odcinek trafi na Player 7 grudnia, a w TVN zostanie wyemitowany 14 grudnia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.