Wersow i Friz pozują w ekskluzywnej wannie. Cena pokoju za jedną noc zwala z nóg

Najgorętsza para polskiego internetu opublikowała nowe zdjęcie. Wersow i Friz podgrzali atmosferę, a licznik polubień oszalał.

Wersow i Friz niedawno ogłosili, że mają zamiar wziąć ślub. Karol Wiśniewski oświadczył się swojej ukochanej w romantycznych okolicznościach na greckiej wyspie. Para publikuje kolejne zdjęcia z wyjazdu. Fani Ekipy są zachwyceni.

Zobacz wideo Friz pokazują gdzie spędza wakacje z Wersow. Hotel robi ogromne wrażenie

Friz i Wersow pozują nago w wannie? 

Post, w którym para poinformowała, że ma zamiar się pobrać zdobył już prawie 600 tysięcy polubień. O tym jednak możemy już zapomnieć. Kolejnym kultowym zdjęciem Wersow i Friza jest to, które ostatnio opublikował na Instagramie. Podzielili się wspólną chwilą relaksu w wannie. Weronika Sowa i Karol Wiśniewski znaleźli się pod gęstą pianką. Fani domniemają, że influencerzy pozowali nago. Post cieszy się ogromną popularnością. 

Podczas wyjazdu Friz nie wychodził z zachwytu, jeśli chodzi o miejsce pobytu, na jakie zdecydowali się z Wersow. Cały hotel został urządzony w romantycznym stylu. Para zatrzymała się w bardzo luksusowym pokoju dla nowożeńców. Cena jednej nocy w pokoju VIP wynosiła pięć tysięcy złotych

 
Chora ta łazienka, chora!!! - Friz na Instagramie

Wersow, FrizWersow próbuje przypodobać się Frizowi? Internauci: Pamiętaj o sobie

Fani zachwyceni nowym zdjęciem Wersow i Friza 

Internet huczy na temat nowej fotki influencerów. Pod najnowszym postem roi się od pozytywnych komentarzy. Fani twierdzą, że Wersow wyszła na nim ślicznie, a para wygląda wspólnie uroczo. Nawiązali także w żartobliwy sposób do pupila youtuberów. Ich pies nazywa się Chmurka i jest białym, puszystym pomeranianem. 

Cudowni razem jesteście.
Wyglądacie jak chmurka.
Ale Werka ładna jest - czytamy pod najnowszym zdjęciem Friza i Wersow.
Więcej o: