Nowy sezon "Love Island". Kiedy premiera 4. sezonu? Odcinki jeszcze w wakacje, są zmiany i niespodzianki

Nowy, czwarty już sezon "Love Island" rusza już niedługo. Kiedy poznamy kolejnych uczestników wyspy miłości? Premiera jeszcze w wakacje.

Fani programu "Love Island" już mogą zacierać ręce. Na antenie Polsatu wkrótce pojawi się nowa edycja reality show. Będzie to już 4. sezon popularnej "wyspy miłości". Premiera będzie miała miejsce tuż po innym popularnym programie. Kiedy widzowie poznają nowych uczestników? Okazuje się, że jeszcze w wakacje.

Zobacz wideo Angela z "Love Island" oskarża Arsena o zdradę

Nowy sezon"Love Island". Kiedy premiera 4. sezonu?

Nowy, czwarty sezon "Love Island" będzie miał premierę w poniedziałek 30 sierpnia o godzinie 22:00. Nowi uczestnicy pojawią się na ekranie tuż po emisji premierowego odcinka "Tańca z gwiazdami". Islandersów będzie można oglądać od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o tej samej porze.

Zmiany w nowym sezonie "Love Island"

Fanów programu czekają jednak miłe niespodzianki. Jedną z nich będzie miejsce, w którym będą rozgrywać się miłosne historie. Producenci show przenieśli plan zdjęciowy do innej willi. Znana z poprzednich sezonów posiadłość znajdowała się w Marbelli. Teraz nowych bohaterów widzowie będą oglądać w zupełnie nowej scenerii, choć lokalizacja nie została ujawniona. Wiadomo jedynie, że "Love Island. Wyspa miłości" pozostaje w słonecznej Hiszpanii. Z pewnością będzie to miłe urozmaicenie dobrze znanego programu. Formuła reality show nie zostanie zmieniona. Uczestnicy będą łączyć się w pary, a co jakiś czas wśród nich namieszają pojawiające się nowe osoby. Ci, którzy nie zostaną wybrani do pary, będą musieli pożegnać się z programem. Niezmiennie prowadzącą show pozostanie Karolina Gilon.

 

Poprzednią, trzecią edycję "Love Island" wygrali Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk. Para stworzyła związek i zamieszkała razem w Warszawie. Czy nowi uczestnicy również będą mieli szczęście w miłości? Przekonamy się już 30 sierpnia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.