Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Kielce. Bilety, jak i gdzie zdobyć? Kto wystąpi?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 odwiedza z koncertami różne zakątki Polski. Na jej trasie 8 sierpnia Kielce. Kto wystąpi i jak zdobyć bilety?

Wakacyjna Trasa Dwójki to organizowane przez TVP każdego roku w wakacje imprezy muzyczne transmitowane też w telewizji. Tego lata koncerty odbyły się już w Płocku, Koszalinie i Augustowie. Wystąpiły na nich takie gwiazdy jak Edyta Górniak, zespół Kombi, Izabela Trojanowska i Zenek Martyniuk. Teraz czas na Kielce. Kogo zobaczymy na scenie?

Zobacz wideo Tour de Maryla musi wrócić! [Popkultura Extra]

Antek Królikowski, Joanna OpozdaWesele Opozdy i Królikowskiego odbędzie się w PAŁACU. Wiemy, w którym [TYLKO U NAS]

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Kielce. Kto wystąpi?

W Kielcach 8 sierpnia na scenie Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021 największą gwiazdą będzie Maryla Rodowicz. Artystka zaprezentuje kilka hitów ze swojego przebogatego repertuaru. Nie zabraknie też artystów disco polo. Spośród gwiazd tego gatunku widzowie zobaczą zespół Łobuzy, CamaSutra, After Party czy Czadomana. Pojawi się też grupa M.I.G, której piosenka "Mocna strona" ma szansę stać się hitem tego lata.

Wakacyjnej Trasy Dwójki zapowiada też występ aktorki Dagmary Bryzek, która znana jest z roli w serialu "Korona królów". Kilka miesięcy temu Bryzek zachwyciła publiczność, prezentując covery piosenek w programie "Jaka to melodia?".

Andrzej PiasecznyPiaseczny pokazał swój muzyczny debiut. Posłuchajcie 11-letniego Andrzeja

W Kielcach 8 sierpnia zaśpiewają też gwiazdy tegorocznej Eurowizji. Widzowie zobaczą na scenie Elenę Tsagrinou, która reprezentowała Cypr, a w Rotterdamie wystąpiła z utworem "El Diablo" i dotarła z nim do półfinału oraz Albinę, z Chorwacji z piosenką "Tick-Tock".

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Kielce. Jak zdobyć bilety?

Bilety na Wakacyjną Trasę Dwójki 2021 są darmowe. Trzeba jednak mieć wejściówkę. Aby ją zdobyć, należy wejść na stronę bilety.tvp.pl. Koncert Wakacyjnej Trasy Dwójki w Kielcach rozpocznie się 8 sierpnia o godz. 20. i będzie emitowany na żywo w TVP2.

Więcej o: