"Promyk nadziei" odcinek 12. Halil ponownie spróbuje wydać kuzynkę za mąż. W tle szemrane interesy

W 12. odcinku "Promyka nadziei" Halil desperacko będzie próbował załatwić interesy z Mahmutem. Ponownie złoży partnerowi biznesowemu lukratywną propozycję...

„Promyk nadziei” wrócił na ekrany telewizyjnej „dwójki” po przerwie wielkanocnej we wtorek, 6 kwietnia. Przed widzami 12 odcinek serialu. Co nowego czeka głównych bohaterów? Ipek znów zostanie potraktowana przedmiotowo i to przez członka rodziny.

Gabriela Muskala, Zbigniew Zamachowski"Na żywo" donosi, że Zamachowski może liczyć na wsparcie koleżanki z teatru

„Promyk nadziei” odcinek 12. Ipek jako oferta handlowa

Przebiegły Halil będzie próbował za wszelką cenę utrzymać interesy z Mahmutem. Ten w poprzednim odcinku oferował dużą sumę za wykup rezydencji. Jednak Omer odrzucił ofertę. Mahmuta spotkało jeszcze jedno rozczarowanie. Ipek zerwała zaręczyny, które były wymuszone w drodze szantażu. Oddała mu pierścionek i postanowiła zerwać kontakt. Rozgoryczony mężczyzna nie ma już powodu, by utrzymywać relacje z Halilem. Ten jednak będzie próbował go przekonać. Ponownie potraktuje kuzynkę przedmiotowo i zaproponuje rękę Ipek. Czy Mahmut na to pójdzie? Co na to sama zainteresowana? Ipek nie będzie o niczym wiedzieć.

Zofia ZborowskaCiężarna Zofia Zborowska na pierwszych zdjęciach paparazzi

Tymczasem Filiz zacznie interesować się Ahmetem. Natomiast Ozan pochwali się Perihan, że udało mu się napisać pracę. Szybko okazuje się, że ją zgubił. Czy to przypadek? Dziewczyna już wcześniej powodowała niezręczne sytuacje.

Bahar jest szczęśliwa, że może wrócić do szkoły. Dziewczynka miała trudny czas. Przeżyła traumę po tym, jak została wyrzucona z domu przez Selmę. Z kolei ten, którego uważa za tatę wciąż przebywa w areszcie. Dziecko było zdane samo na siebie, ale dzięki pomocy Ipek i Omera zyskało opiekę i dach nad głową.

Emisja 12. odcinka „Promyka nadziei” odbędzie się 7 kwietnia o godzinie 17:15 w TVP2.

Zobacz wideo "Power Couple". Ewa Kasprzyk wystraszyła Janusza Chabiora
Więcej o: